14.05.18 Technická analýza LTC/USD – Technika vs. fundament

Share This Post

Dnes v době kdy trhem hýbou fundamentální zprávy z konference Consensus, nemá cenu řešit technickou analýzu, i když trh se to teď večer trochu uklidnilo. Přesto se podíváme na místa, kde by trh mohl i přes silný fundament zareagovat.

Náhlý růst pomáhá udržet při životě daily – UPtrend

Trh se dostal pod silný support, který je v úrovni 152,5 – 148,5$ a dnešní zprávy podporující růst Bitcoinu pomáhají LTC vrátit se nad tuto oblast.

Předpokládá se, že fundamentální zprávy v dalších dvou dnech budou tlačit cenu Bitcoinu i nadále UP, a proto by překonání této úrovně na Litecoinu nemuselo být problém. Naopak po skončení konference 16.05.18 patrně nastane období, kdy budou trhy pravděpodobně konsolidovat a tato S/R zóna by mohla sloužit jako silný support, který už nepustí cenu pod 152$.

LITECOIN – H4

Trh by se mohl po konferenci vrátit k čisté technice a možná nastane období, kdy se na signály podle TA budeme moci více spolehnout. Pokles pod support byl pravděpodobně způsobený pouze ze spekulativních důvodů, a proto návrat nad S/R by byl logickým krokem.

V těchto dnech je ideální sledovat daily a aktuální weekly, sledovat malé TF pod H4 díky velké volatilitě nemá smysl.

Velmi pozitivní signál bude, pokud se tento týden vrátíme s cenou nad 160$, to by pak znamenalo, že v následujícím týdnu porosteme až k hodnotám 180-200$. Musíme však počkat co s trhem provede konference po svém skončení 16.05.18.


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Ministerstvo financí USA uvalilo sankce na 5 krypto adres spojených s ruskou neonacistickou polovojenskou skupinou

Ministerstvo financí Spojených států přidalo pět kryptoměnových adres spojených...

Jižní Korea vydala zatykač na zakladatele Terra Do Kwona

Zatímco komunita LUNC se raduje z možného návratu tokenu Terra Luna...

Napodobitelé Vitalika Buterina rozšiřují ETH phishing před The Merge

Humbuk kolem The Merge přilákal hejno podvodníků, kteří aktivně...

Burza Huobi odstraní Monero a další mince sloužící na ochranu soukromí

Kryptoměnová burza Huobi odstraní ze své platformy sedm různých...

Morehead: Bitcoinové rally je na ceste

Generálny riaditeľ investičnej spoločnosti Pantera Capital, Dan Morehead, v...

Komunita vyzývá roboty, kteří spamují krypto vlákna Twitteru

Twitter je platforma pro členy komunity, kde mohou diskutovat...