14.05.19 Technická analýza XRP/USD – Probouzí se XRP k životu?

2
analyza trading11

XRP společnosti Ripple dnes pořádně šlápl do pedálů, v době psaní analýzy se obchoduje za cenu 0,38 $. Zatím si připsal jen za dnešní den 16 % (od začátku měsíce 2 1%), ale pozor, cena se stále nachází pod vlivem silné resistance 0,35-0,36. Jestliže by se ukázala jako neprostupná, tak se cena může vrátit do…

Tento obsah nie je dostupný. Ak chcete čítať ďalej, zakúpte si členstvo STANDARD vďaka ktorému dostanete prístup k celému webu.

Přihlásit/Registrovat

Koupit členství

Návod na nákup členství

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
TBX
Člen

Dik Rene, konecne rastie, ale aj vdaka BTC, kt rastie +/- rovnako. Ripple pusta do obehu/predava XRP vo väčšom mnozstve a tym brzdi rast, jeho nevyhoda v množstve 100 mld. vs. 21mil. BTC sa musi prejavit na cene, zaujimavy coin vsak bude ked sa akceptuje celosvetovo. Aj tak alty este spia ked si to porovname rok dozadu, tak pri momentalnej cene BTC som cakal od nich viac.

Martin
Člen

Díky! btw asi už nestihneš aktualizaci, jak si stojíme, jaký je postor střelit k 0,5usd a dál, po 0,47 se nezasekl a chce růst… jak si na tom stojí v grafu vůči btc? (z čehož si dopočitavam podle potencialu btc kam to dojde v usd/eur ceně ve vztahu k rezistencim atd 🙂 ..