14.05.19 Technická analýza XRP/USD – Probouzí se XRP k životu?

2
analyza trading11

XRP společnosti Ripple dnes pořádně šlápl do pedálů, v době psaní analýzy se obchoduje za cenu 0,38 $. Zatím si připsal jen za dnešní den 16 % (od začátku měsíce 2 1%), ale pozor, cena se stále nachází pod vlivem silné resistance 0,35-0,36. Jestliže by se ukázala jako neprostupná, tak se cena může vrátit do své komfortní zóny okolo 0,30 $.

Střednědobý trend………………………UPtrend
Dlouhodobý trend……………………….Downtrend

Čistě teoreticky není kam spěchat, bohatě by stačilo, kdyby se cena do prázdnin vrátila nad hodnotu 0,47 $. Zde by mohla začít konsolidovat, čímž by se vytvořil silný support stejně jako v úrovni 0,30 $. Resistance 0,47 $ je pro XRP stejně důležitá jako pro Bitcoin resistance 6400 $.

Mnoho obchodníků krátkodobého zaměření si stěžuje, že XRP neroste, když roste Bitcoin. Ano je to poněkud nepříjemné, ale XRP je dlouhodobá investice a poroste velmi pozvolna až k 1 $. Poté se mohou věci změnit a vývoj může být velmi divoký. Mám rád Outsiders coiny s potenciálem, stojí opodál a po očku pozorují své okolí. Mezitím co XRP vypadá jako medvěd při zimním spánku, tak Ripple trpělivě buduje mezinárodní dálnici pro transfer fiatu.
Investice do firmy Apple se v jejím počátku mohla zdát také jako velmi riziková

Zpět k trhu XRP

Podle mého názoru je to spící obr, který má potenciál dosáhnout k úrovni 1,2 $ ještě tento rok. Ale jestli se to stane skutečností, to nám ukáže až retest resistance v úrovni 0,47 $. Dnes budu spokojený, pokud cena dokáže udržet úroveň 0,39 $ a nevrátí se zítra opět pod resistanci 0,35 $. Dosažení resistance 0,47 $ nebude snadné, neboť v trhu je mnoho úrovní, které mohou cenu výrazně brzdit.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:

Polročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – Návod, ako ho získať


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MartinTBX Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
TBX
Člen
TBX

Dik Rene, konecne rastie, ale aj vdaka BTC, kt rastie +/- rovnako. Ripple pusta do obehu/predava XRP vo väčšom mnozstve a tym brzdi rast, jeho nevyhoda v množstve 100 mld. vs. 21mil. BTC sa musi prejavit na cene, zaujimavy coin vsak bude ked sa akceptuje celosvetovo. Aj tak alty este spia ked si to porovname rok dozadu, tak pri momentalnej cene BTC som cakal od nich viac.

Martin
Člen
Martin

Díky! btw asi už nestihneš aktualizaci, jak si stojíme, jaký je postor střelit k 0,5usd a dál, po 0,47 se nezasekl a chce růst… jak si na tom stojí v grafu vůči btc? (z čehož si dopočitavam podle potencialu btc kam to dojde v usd/eur ceně ve vztahu k rezistencim atd 🙂 ..