14.11.18 Technická analýza BTC/USD – Dlouho očekávané skutečností! Od IX..

Share This Post

Přijde mi, že si to ze mě dělá vyloženě srandu. Před pár dny jsem o tom přesně mluvil, že jakmile změním strategii a budu akceptovat stranový kanál, že se to naschvál urve down. Stalo se. Od hladiny Hidden gapu nás dnes už dělilo pár stovek dolarů. Dojde i na to!

Situace na grafu 6H Bitfinex

Graf 6H Bitfinex..

Máte zájem učit se obchodovat pod mým vedením formou LiveTradingu? IXtrading je tu pro Vás. Obchodujeme také finanční trh.

Letošní LOW bylo proraženo. Bohužel zatím ne na burze Bitfinex. Burza Bitstamp ovšem zaznamenala cenu 5533 $ a tím vytvořila letošní LOW rekord na svém grafu. Proti tomu Bitfinex ukázkově retestnul dlouhodobou růstovou trendline. O té jsem dlouho nemluvil, nebylo třeba. Přesto ji máme vyznačenou už pěknou řádku měsíců.

Může vás zajímat: Nový eshop a nové produkty pro Vás..

Osobně jsem čekal podání většího růstového výkonu a docela jsem věřil v retest hladiny 7000 $. O tom, že půjdeme down, mě ubezpečilo již uzavření říjnové svíce, kdy jsem psal o tom, že máme nové měsíční low na close. Toto je projev standardní Price Action. Ale uznávám, tento „masakr“ průraz jsem odhadoval až na polovinu prosince.

Předpokládám, že tomu přidaly problémy okolo měny BCH a další. O ETF se přestalo pomalu mluvit, ačkoliv nedávno se psalo každý den, že „dnes“ se to má opět projednávat. Pak najednou ze dne na den ticho a nikde nic. Také jsou údajně někde problémy s výběrem fiat měn, což by mělo ovšem mít za následek postupný růst. Na druhou stranu toto mohlo přidat na nedůvěře.

No ale! Od počátku Trading11 nemluvím o ničem jiném, než o průrazu letošního LOW a o hladině Hidden Gap se supportem při ceně 4880 $ (v případě burzy Bitfinex). Takže celkově mám radost.

Závěrem

Průraz byl silný, panika zřejmě narůstá.. Short pozice přibývají. Korekci by si trh zasloužil – po hladinu 6200 $. Ale mám dojem, že trh to vezme z jedné vody na čisto – když průraz, tak průraz. Nyní to vypadá, že se jen tak nezastaví.

Nejbližší supporty jsou aktuální LOW a jako další vnímám až cca 5371 $ – rezistenci Hidden Gapu..

 


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!

Pokud chcete být u online analýzy, být připraveni, naučit se vyhledávat signály v praxi, můžete využít placený kanál IXtrading Akademie. Netradiční metoda výuky a měsíc u nás Vám dá více, nežli dva roky samostudia. Nejedná placený signál. Učím Vás být samostatný a na signály reagovat.


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Proč Bitcoin roste?

Bitcoin za posledních 24 hodin zaznamenal mírný nárůst, který...

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...