14.11.18 Technická analýza BTC/USD – Bankéřům se nedá věřit, Bitcoin podle Reného

Share This Post

To jsou tedy fofry, osobně jsem si myslel, že tohle přijde až po retestu úrovně 7000 $, protože i mě chování Bitcoinu, zvláště v závěru minulého měsíce, dokonale zmátlo. Musel jsem tehdy ještě koncem měsíce uznat, že menší UP k 7000 $ si ještě zažijeme a poté, že spadneme k 5400 $. Nebudu tady psát, já to říkal, nicméně si můžete zpětně přečíst moje dvě analýzy.

V té první jsem upozorňoval na dvě zóny – o tom si můžete přečíst zde. A ta druhá? To byl můj poslední pohled na Bitcoin před koncem měsíce zde. Psal jsem o tom, že by bylo technicky naprosto správné, kdyby Bitcoin nejdříve otestoval oblast 5200-5000 $.

Mohl bych to celé zopakovat, ale připadá mi to zbytečné, každopádně teď by se to mohlo uklidnit v oblasti 5600 – 5400 $. Samozřejmě poté pravděpodobně nastane pohyb směrem k právě překonané silné oblasti 6200 $. To bude velmi důležitý test býků, protože 6200 $ je teď aktuálně velmi silná resistance a nebude vůbec snadné se vrátit nad tuto zónu. Navíc se trh dostal do druhé sestupové oblasti a to znamená, že pravděpodobně časem klesneme až k hodnotám okolo 4300 – 4500 $.

Nevěřte bankéřům, nedávno se neslo éterem, že Goldman Sachs predikuje nový Bull Run. Okamžitě se toho všichni chytli a začala se psát vlna článků o nových maximech Bitcoinu. Já se v průběhu času již dostatečně poučil, že bankéřům se nedá věřit už z toho důvodu, že celý jejich byznys je založený na dluhu. Proč by tito lidé teď pomáhali veřejnosti, když oni jsou nejvíc spokojeni, pokud jsou masy zadlužené? To nedává logiku a několikrát jsem se přesvědčil, že těmto prohlášením se skutečně věřit nedá. Pokud Vám nějaký finanční poradce z banky začne tvrdit, a navíc veřejně, kupte zlato, tak udělejte opak.

Každopádně zpět k Bitcoinu. Pokud tento dnešní dump skončí s daily nad 5600 $, tak bude následovat UP k úrovni resistance 6200 $ a zde budeme všichni s napětím sledovat, jak se trh zformuje. Pokud však nebude mít sílu pokračovat nad resistanci 6200 – 6600 $, tak proces pokračuje dál a ještě není konec. Dokonce se můžeme vrátit až k úrovni 7000 $, ale pokud se nedokáže cena nad resistancí a úrovní 7000 $ udržet, tak budeme pravděpodobně dál padat až k dlouhodobé podpoře 4400 $.

PS: na začátku roku jsem předpovídal low 2018 na hodnotě 4200 $, tak uvidíme, jestli nakonec nebudu mít pravdu.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...

Cena etherea na cestě ke 4 000 USD

Obchodníci dnes 27. května pokračovali v tlačení ceny Etherea...