15.11.18 Technická analýza BTC/USD – Pokles pokračoval, od IX..

Share This Post

Dnes trh Bitcoinu navázal na další pokles. Burza Bitstamp prorazila rezistenci Hidden gapu, která zapůsobila tedy jako silný support, proti tomu Bitfinex zkusil alespoň pokus o retest této hladiny. Pomalu se povedlo. Otevře nám to cestu pro korekci? Bylo by to vhodné a prostoru máme dostatek.

Situace na grafu 6H Bitfinex

Graf 6H Bitfinex..

Máte zájem učit se obchodovat pod mým vedením formou LiveTradingu? IXtrading je tu pro Vás. Obchodujeme také finanční trh.

V obrázku vidíme vyznačený onen pokus o pokoření rezistence Hidden gapu. I když nedošlo vyloženě na dotyk, přesto jej považuji za platný. Burza Bitstamp touto hladinou prošla, ačkoliv zatím z žádných 6H svící neuzavřela pod. Na základě Bitstampu by to mohl být dobrý signál pro vstup do dočasné korekce.

Pokud by trh měl zachovat nějaký technický standard, mělo by dojít na retest hladiny 6000 $. Trh velmi zdařile reagoval na dlouhodobou trendline (šiřší zelená up), proto lze předpokládat nejprve retest této, nyní rezistence (první rozhodující svíce – průrazová 6H hladiny 6000 $ tuto trendline plně respektovala a pád v první fázi zastavila) a následně pak i retest hladiny 6000 $.

Může vás zajímat: Nový eshop a nové produkty pro Vás..

Situace ve finále nevypadá vůbec tak zle, jak se na první pohled jeví. Je skutečně třeba nejprve dokončit korekci a teprve pak může Bitcoin opět začít pomalu růst. Kolikrát jsem už myšlenku na Hidden gap vzdával, což jistě pravidelní čtenáři ví. Přesto se vždy našla v trhu situace, které mě opět o tomto patternu utvrdila.

I když stále není uzavřen, na trhu Bitstamp s dnešním LOW 5199 $ chybělo nějakých 331 $ k jeho uzavření (support HGap Bitstamp – 4869 $). Je tedy obrovská pravděpodobnost, že k tomu dříve či později dojde. Potvrzením je nám reakce trhu na rezistenci HGapu na burze Bitstamp. To, že tam kurz reagoval na hladině 5380 $ je potvrzením, že trh tuto hladinu eviduje a je pro něj velmi důležitá.

Proto tedy nechme Bitcoin korigovat propad, ale očekávejme navázání na další pokles. Zatím pro mě platí ta myšlenka, že letošní LOW bude ke konci roku. Nechme se tedy překvapit, kam až kurz Bitcoinu dosáhne. Mám nějakou vizi, již v minulosti jsem ji nastínil, ale toto bude zjevné až dle reakce na supportu HGapu při ceně 4869 $. Je tu totiž skutečně reálná možnost, že trh sáhne až po hladinu 2800 $.

Proč až hladina 2800 $ ..? Na týdenním grafu od ATH cenová formace 123. Její splnění je právě u hladiny 2800 – 3000 $.

 


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!

Pokud chcete být u online analýzy, být připraveni, naučit se vyhledávat signály v praxi, můžete využít placený kanál IXtrading Akademie. Netradiční metoda výuky a měsíc u nás Vám dá více, nežli dva roky samostudia. Nejedná placený signál. Učím Vás být samostatný a na signály reagovat.


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Proč Bitcoin roste?

Bitcoin za posledních 24 hodin zaznamenal mírný nárůst, který...

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...