14.4.2018 Technická analýza ETH/USD – Support je potvrdený, môžeme ďalej rásť

Share This Post

Včera sa uskutočnil pokus o prekonanie magickej hranice 500 $. Graf vystúpal na hodnotu 530$, kde sa otočil a vrátil späť pod túto hladinu. O potrebe korekcie a potvrdenia supportu som písal už včera. To stúpanie bolo v posledných dňoch naozaj veľké, preto je nevyhnutné znova sa nadýchnuť. Včerajšia denná sviečka tak uzavrela ešte pod magickým číslom (500 $), no je vidieť, že trh momentálne nemá chuť ísť späť na nižšie hodnoty. Práve naopak.

ETHUSD14.4

A tak v noci prebehol opätovný návrat nad 500$ a niekoľkonásobné otestovanie nového supportu, čo je pekne vidieť na H1 grafe. Dnes by mal trh ďalej konsolidovať a postupovať do strany.

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.

ETHUSD14.4.D

Po ukončení konsolidácie očakávam ďalší rast a test dlhodobej Trend Line, kde by malo dôjsť k odrazu a ďalšej konsolidácii. Trh sa bude potrebovať nadýchnuť a nabrať sily na prerazenie tejto silnej bariéry, ktorou TL bezpochyby je. To by mohlo viesť až k návratu k 500$ supportu. V grafe je zakreslený aj pokles pod tento support. Áno, stať sa to môže, no nedávam tomuto scenáru veľkú šancu. Skôr sa prikláňam k názoru, že down trend je, aspoň nateraz, zažehnaný a čaká nás dosahovanie nových HIGH.

Samozrejme, Ethereum je z veľkej časti závislé na Bitcoine. Pokiaľ sa na tomto trhu vyskytnú väčšie pohyby, bude to mať vplyv na všetky altcoiny a už neraz sme mohli sledovať, ako všetky technické úrovne padli kvôli zlej nálade na trhu. V každom prípade treba počítať aj s týmto scenárom a nastaviť si stop-loss tesne pod support.


Všetok obsah na tomto webe je zdarma. Ak ste spokojní s našou prácou, budeme radi, ak nám prispejete na chod.

Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

_______________________________________________________________________

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

ETH ETF byly schváleny, ale Gary Gensler pro ně nehlasoval

Komise pro cenné papíry a burzu Spojených států (SEC)...

Tom Lee – Cena bitcoinu na 150 000 USD v roce 2024

Bitcoin je na dobré cestě k dosažení 150 000...

Ethereum ETF potvrzeno?

Uprostřed rostoucích spekulací o možném schválení burzovně obchodovaného fondu...

Vitalik Buterin zdůrazňuje rizika AI uprostřed otřesů ve vedení OpenAI

Spoluzakladatel Etherea Vitalik Buterin se podělil o svůj pohled...

Kraken zvažuje odstranění USDT v Evropě kvůli novým předpisům

Kryptoburza Kraken zvažuje odstranění podpory pro stablecoin Tether v...

Tether razil další 1 miliardu dolarů – naposledy pomohl bitcoinu vyšplhat se na 73 tisíc dolarů

Tether (USDT), největší stablecoin na světě, vytěžil další 1...