15.03.19 Update altcoinov – ETC, OMG, IOTA

0
dobre spravy trading11

Väčšina altcoinov má celkom slušne našliapnuté, volume u viacerých nich je celkovo vysoké. Preto si myslím, že ak Bitcoin rýchlo klesne, altcoiny by mohli urobiť iba malé korekcie. Je však potreba situáciu dobre sledovať a vedieť o tom, že každý altcoin reaguje na pohyb BTC trochu inak. 

ETC/BTC – klesajúci klin

Ethereum Classic sa pohybuje do strany už viac ako 40 dní. Momentálne sa drží v žltej úrovni na hladine 0.001095 BTC. Trh vytvoril formáciu klesajúci klin a je len otázkou času, kedy sa rozhodne vypadnúť z neho von. V prípade prierazu smerom nahor má trh potenciál rastu k rezistencii na úrovni 0.00138 BTC. Dlhodobo je trh stále v downtrende a zlyhanie v žltom pásme, môže dostať cenu k supportu na úrovni 0.001 BTC.

OMG/BTC – tvoríme trendový kanál 

OmiseGo vyliezol z klesajúceho klina a momentálne sa tvorí akýsi stúpajúci trendový kanál. Pred nami je rezistencia na hladine 0.000385 BTC, prerazením tejto úrovne dostane trh potenciál rastu k hladine 0.000485 BTC. Bude zaujímavé sledovať reakciu OMG na túto rezistenciu.

Celkovo volume na OMG rastie, no v prípade zlyhania na úrovni 0.000385 BTC, sa cena udrží v trendovom kanále a môžeme očakávať korekciu k žltej hladine – 0.000345 BTC.

IOTA/BTC – Znižuje dynamiku trhu

Iota vyzerá celkom zaujímavo a cena sa drží na silnej supportnej hladine 0.00007040 BTC, kde trh už 45 dní konsoliduje. Celkovo situácia vyzerá tak, že trh má namierené k prvej rezistencii na hladine 0.00007975 BTC a prekonaním tejto úrovne môžeme zamieriť k modrej trendline. Nesmieme však zabúdať na pretrvávajúci downtend. Ak sa IOTA neudrží na supporte, tak môže opäť otestovať hladinu 0.00006200 BTC.


Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Pol-ročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – návod, ako ho získať

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na Facebooku.

Tento obsah nie je dostupný. Ak chcete čítať ďalej, zakúpte si členstvo STANDARD vďaka ktorému dostanete prístup k celému webu.

Přihlásit/Registrovat

Koupit členství

Návod na nákup členství