16.04.19 Technická analýza BTC/USD – Kdo z Vás se polekal..?? Od IX..

8
anděl

Máme za sebou nějaké pohyby a více dolu než nahoru. Přesto růstová tendence drží. Pravděpodobně se trh chystá na její retest spolu s hlavní support hladinou. Dokud se cena drží nad, není třeba se nějak plašit. Průraz by pak mohl přinést lepší nákupní ceny..

Situace na grafu 6H Bitstamp

Graf 6H Bitstamp..

I když je to již pár dní od poslední analýzy, tak situace na grafu z pohledu „techniky“ se nic moc nezměnila. Je škoda včerejšího oslabení v reakci na zprávy o delistování měny BCH SV z burzy Binance, plus možná také Kraken. Trh pravděpodobně využil příležitosti negativní zprávy. Více bych za tím asi nehledal..

Pro nás v tuhle chvíli je podstatné, že hladina 5000 $ se statečně drží. Dle značené střednědobé predikce (tečkovaná vlnka..) se s takovým pohybem počítalo již před čtrnácti dny. Pokud bude zachováno tržní dekórum, měla by platit i nadále..

Riziko tu ale je. Zatím není jasné, jak trh bude na celkovou situaci reagovat a jestli se nespustí další výprodej. Jak ale již v úvodu píšu, dokud drží support pásmo mezi 4869 – 5000 $ s podporou trendline základní růstové tendence, není důvod k panice..

Závěrem

Stále předpokládám, že kurz se udrží nad supportem minimálně do konce měsíce, kdy trh bude hrát o další CLOSE měsíční svíce. Ovšem situace je jaká je a proto je nutné být připraven i na průraz support hladiny..

V tomto případě by došlo pravděpodobně na retest hladiny 4300 $, čímž by se vyřešila korekce úvodního pohybu růstu..

Stále je nutné mít na paměti, že žádný bull run nezačal, i kdyby to tvrdilo sto „odborníků“. doposud trh pouze vyplňuje mezeru po listopadovém propadu a proto lze současné posílení stále považovat za korekci..

Na druhou stranu se může stát, že současný měsíc uzavře nad 5380 $, což by byla voda na mlýn měsíci květen, který by se tak mohl pokusit o hladinu 6100 $ přibližně..

 


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!

Pokud máte zájem o přístup k mým LIVE analýzám, zúčastnit se tvorby takové analýzy, zjistit, co je v trhu podstatné a co není, pokud máte problém s disciplínou nebo přímo s gamblingem, nabízím Vám možnost zapojení se do mého projektu IXtrading Akademie. Netradiční metoda výuky a aplikace institucionální strategie a uvažování. Nejedná se o signální skupinu. Učím Vás být samostatný a na signály reagovat.


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

avatar
2 Comment threads
6 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
TBXMartinphilippepapeIX.. Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
TBX
Člen
TBX

Diky IXI, tiez to beriem zatial ako korekciu posledneho velkeho prepadu. Kebyze zlomi tych 6300-6400 a aspon 1 dalsiu väčšiu rezistanciu, tak uz mozno uverim v zmenu trendu 🙂