16.04.19 Update altcoinov – DASH, NEO, WPR

0
londyn-brexit

Bitcoin aktuálne pokračuje v pohybe, ktorý som spomenul včera tu

DASH/BTC – blízko supportu

Dash síce klesá, ale nachádza sa blízko žltej support zóny. Strednodobý pohľad na túto dvojicu ukazuje, že má stále rastový potenciál a momentálna korekcia môže priniesť dobrú príležitosť k obchodu. Situácia vyzerá dosť zaujímavo a udržanie si ceny nad modrou trendline môže priniesť slušný UP. Potenciálne môžeme znovu otestovať OLD HIGH, ale v prípade zlyhania na modrej trendline môže trh klesnúť a otestovať úroveň 0.021 BTC.

NEO/BTC – odrhnutý z reťaze 

NEO nedokázal udržať cenu v trendovom kanáli a vypadol z neho. Aktuálne sa cena blíži k prvému supportu a úrovni 0.002 BTC, kde sa môže cena odraziť a pokúsiť sa otestovať ešte key level na úrovni 0.0023 BTC. Osobne si myslím, že cena bude aj naďalej klesať a trh sa pokúsi otestovať support zónu. V prípade, že sa cena dostane k support zóne, tak môže vzniknúť zaujímavá situácia a môžeme utvoriť formáciu dvojité dno.

WPR/BTC – príležitosť na dosah 

WePower vyzerá veľmi zaujímavo a cena sa nachádza v silnej support zóne, ktorú trh v minulosti rešpektoval už viackrát. Celkovo situácia vyzerá tak, že trh môže utvoriť formáciu dvojité dno – spomínanú aj pri NEO/BTC. Správne by sa malo vstupovať až vtedy, keď cena prerazí úroveň 0.00000360 BTC, ale v prípade dobrého signálu na hladine  0.00000260 BTC môže nastať dobrá príležitosť. Tento pohyb má potenciál rastu k hladine 0.0000046 BTC, ale dôležité je súčasne sledovať trhovú situáciu BTC.

Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Polročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – Návod, ako ho získať

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na Facebooku.

Ako použiť túto analýzu ?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať.
Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na Facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

avatar
  Subscribe  
Upozornit na