16.04.19 Update altcoinov – DASH, NEO, WPR

0
londyn-brexit

Bitcoin aktuálne pokračuje v pohybe, ktorý som spomenul včera tu

DASH/BTC – blízko supportu

Dash síce klesá, ale nachádza sa blízko žltej support zóny. Strednodobý pohľad na túto dvojicu ukazuje, že má stále rastový potenciál a momentálna korekcia môže priniesť dobrú príležitosť k obchodu. Situácia vyzerá dosť zaujímavo a udržanie si ceny nad modrou trendline môže priniesť slušný UP. Potenciálne môžeme znovu otestovať OLD HIGH, ale v prípade zlyhania na modrej trendline môže trh klesnúť a otestovať úroveň 0.021 BTC.

NEO/BTC – odrhnutý z reťaze 

NEO nedokázal udržať cenu v trendovom kanáli a vypadol z neho. Aktuálne sa cena blíži k prvému supportu a úrovni 0.002 BTC, kde sa môže cena odraziť a pokúsiť sa otestovať ešte key level na úrovni 0.0023 BTC. Osobne si myslím, že cena bude aj naďalej klesať a trh sa pokúsi otestovať support zónu. V prípade, že sa cena dostane k support zóne, tak môže vzniknúť zaujímavá situácia a môžeme utvoriť formáciu dvojité dno.

WPR/BTC – príležitosť na dosah 

WePower vyzerá veľmi zaujímavo a cena sa nachádza v silnej support zóne, ktorú trh v minulosti rešpektoval už viackrát. Celkovo situácia vyzerá tak, že trh môže utvoriť formáciu dvojité dno – spomínanú aj pri NEO/BTC. Správne by sa malo vstupovať až vtedy, keď cena prerazí úroveň 0.00000360 BTC, ale v prípade dobrého signálu na hladine  0.00000260 BTC môže nastať dobrá príležitosť. Tento pohyb má potenciál rastu k hladine 0.0000046 BTC, ale dôležité je súčasne sledovať trhovú situáciu BTC.

Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Polročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – Návod, ako ho získať

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na Facebooku.

Tento obsah nie je dostupný. Ak chcete čítať ďalej, zakúpte si členstvo STANDARD vďaka ktorému dostanete prístup k celému webu.

Přihlásit/Registrovat

Koupit členství

Návod na nákup členství