16.06.19 Technická analýza XRP/USD – Příprava na další UP?

0

XRP vytvořil 13. května velmi silnou weekly svíci, která dosáhla zisku 53 %. Později se mírně zatáhla, ale přesto ten týden zůstal v zisku 34 %. Tento zmiňovaný týden zavřel na hodnotě 0.41845 $ a od té doby cena neustále tuto hodnotu testuje. Vytváří se tak trojúhelníková konsolidační oblast.

Střednědobý trend………………UPtrend
Dlouhodobý trend……………….Downtrend

Pozitivní na celé situaci je, že XRP udržuje cenu nad úrovní 0,40 $. Zatím neočekávám, že by cena v následujících dnech oslabila pod úroveň 0,40 – 0,38 $. Spíše očekávám postupný růst nad rezistenci 0,47 $.

Pro XRP by bylo výhodné, kdyby cena na konci druhého kvartálu byla nad rezistencí 0,47 $.To by mohlo pomoci udržet krok s Bitcoinem a zvýšila by se pravděpodobnost dalšího růstu. Samozřejmě, pokud by Bitcoin vytvořil korekci, bude klesat i XRP. S tím nemůžeme nic dělat.

V následujícím týdnu očekávám konsolidaci pod rezistencí 0,47 $ stále uvnitř konsolidačního trojúhelníku. Cena by se tak mohla pohybovat mezi úrovněmi 0.39800 – 0,4300 $.


Máme tady Týden tradingu! Celá placená sekce na Trading11 byla otevřena PRO VŠECHNY. Užijte si tedy naše analýzy, něco se naučte a sledujte hlavní stránku této akce, kde se budou objevovat hodně zajímavé články, oznámení a další menší akce.

KLIK

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na