Týden tradingu sice končí, ale máme pro všechny další skvělou zprávu!

0

Během uplynulých sedmi dní jste měli možnost sledovat všechny analýzy našich profesionálních traderů, kteří odvádějí opravdu skvělou práci. Všechny tyto analýzy jsme pro vás navíc přichystali zdarma. Nicméně to není ani zdaleka vše, co si pro vás Kryptomagazín.sk a Trading11 připravili. I přesto, že dnes končí trading týden, tak jsme si pro vás připravili další pozitivní zprávy, které by se vám mohly líbit.

Letní giveaway a obrovské překvapení

Před pár hodinami proběhl letní giveaway. Věříme, že vám udělal radost. Pokud jste však nebyli mezi šťastnými výherci, nezoufejte. Máme pro vás totiž připraveno něco lepšího. Něco, co vám nejen pomůže s kryptoměnami, ale hlavně vám ukáže cestu, jak se stát úspěšným obchodníkem.

Od zítřka totiž začíná na našich webech speciální letní akce. Co všechno se naučíte, o čem to celé bude a jak to bude probíhat, se dozvíte už zítra. Avšak už nyní vám můžeme slíbit, že to bude zcela ZDARMA a bude to trvat celé léto. Rovněž je třeba říci, že tato akce bude úplně pro všechny, takže vítáni jsou nováčci, mírně pokročilí, ale i ti více pokročilí. Zkrátka všichni, kteří mají zájem se aktivně učit o kryptoměnách a obchodování i během léta a chtějí to dělat spolu s komunitou lidí, která s nimi sdílí stejné zájmy.

Závěr

Na všechny podstatné informace se můžete těšit už zítra. Dnes ještě dokončujeme poslední detaily, abyste vy všichni byli spokojeni s tím, co budeme společně probírat a o čem se budeme společně učit. Stay tuned!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na