17.05.18 Technická analýza – BTC/USD – LTC/USD – XMR/USD – Jsou trhy nezávislé na Bitcoinu ?

Share This Post

Pokud chceme vědět co udělá náš oblíbený coin, tak musíme brát v úvahu také situaci na Bitcoinu. Bohužel, zatím na Bitcoinu nemůžeme čekat žádný zázrak. Tedy… pokud jde o růst. Tím že se Bitcoin před konferencí Consensus propadl pod klíčovou hodnotu 8700 $, zamíchal kartami proti původnímu plánu.

Bitcoin měl namířeno k hodnotě silného supportu 11 800 $ a vrátil se pod KEYlevel a to je špatně. Pokud do hry nevstoupí silný fundament, musíme počítat i s variantou návratu k předchozímu low na úrovni 6800 $ a to je i pro altcoiny poměrně negativní.

Bitcoin -daily

Tento náhled je dlouhodobý a pokud do trhu vstoupí nějaký fundament, například z konference Consensus, tak trh nemusí dojít až k hraničním hodnotám 6800 $, ale může otočit dříve, případně může krátkodobě propadnout až pod 6800 $.

Co na to Litecoin?

Velmi podobná situace je na tr hu s Litecoinem. I zde existují dvě potencionálně důležité úrovně. To co je pro Bitcoin 6800 $ je pro Litecoin hodnota 115 $. Tato hladina tvoří silný support, který by mohl být dosažen, pokud bude Bitcoin klesat k hodnotě 6800 $.

Litecoin – Daily

Na neckline pullbacku může vzniknout  dvojité dno, ovšem stejně tak se musí zachovat i Bitcoin.

Monero

Stejnou situaci najdeme i na trhu Monerem. Zde byla v minulosti důležitá cena 220 $. Na tuto cenu jsem upozorňoval v předchozí analýze jako na cenu, která může rozhodnout o dalším osudu XMR. Na této úrovni trh zareagoval aktivně pouze v rámci TF-H4. Zde byl evidentní zájem býků, který však vydržel je po dobu 24h. Nicméně, i zde můžeme pozorovat pullback a následný pohyb směrem k předchozímu průrazu ceny 220 $

Monero – Daily

Bohužel, Monero se může propadnout až k supportu na hladině 100 $. Takový černý scénář se sice nepředpokládá, ale vyloučit ho nelze. Díky hardforku v minulých dnech se může Monero vydat svým vlastním směrem bez ohledu na Bitcoin. Investorům slabé Monero vyhovuje a čím níže se cena dostane, tím více bude přitahovat pozornost obchodníků.

Propad ceny pod support v oblasti 160 $, může také zabránit MA 360. Tento roční MA má přirozeně silný vliv na cenu XMR.


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Zákazníci FTX varovali před podvodníky, kteří je lákají vrácením majetku

Zkrachovalá kryptoburza FTX přiznala nedávnou záplavu podvodů, které jsou...

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....