20.04.18 Technická analýza BTC/USD – Zatím šplhá, od IX..

Share This Post

Zatím se nám ten Bitcoin snaží a pomaličku si posiluje. Přiblížil se hladině 8600 $, v případě Bitfinexu na 8572 $. Tím se splnil úvod mé osobní představy. Graf jsem opět lehce aktualizoval, proto pozorně sledujte. Růst by mohl dále pokračovat, prostoru je dost.

Situace na grafu 6H Bitfinex

Graf 6H Bitfinex..

Nově jsem upravil trend kanál, z korekce jsem ho protáhl k jeho počátku, na střednědobé období. Dále pak zeleně značena support zóna cenové formace Dvojité dno. Přidána růstová TL (modrá up Trend Line), která je původní TL odrazu ode dna korekce. Nakonec několik vodorovných úrovní – krátkodobých S/R, jsem odstranil pro opětovné zredukování přehlednosti..

Může vás zajímat: Jak používat analýzu na trading11?

Kurz tedy prorazil rezistenci 8400 spolu s MA200 (růžová křivka) a jak v úvodu píšu, dosáhl přibližně predikované hodnoty 8600 $. tím se kurz posunul o další úroveň výše. Pokud bude probíhat klasický technický vývoj, trh by měl nyní konsolidovat  a poté vyrazit opět výše..

Celkový prostor pro růst je přibližně po Neckline cenové formace Dvojité dno (modrá down Trend Line, tvořící rezistenci formace). Je to zároveň místo, kde předpokládám odraz a oslabení opět k odrazové TL (zelená, dole). Teprve skutečně potvrzený průraz Neckline by znamenal ukončení dlouhodobého DOWN trendu. Tomu i odpovídá, že trh již několikrát prorazil nad hlavní, stále již dvakrát aktualizovanou rezistenci down trendu a trend tak snižuje svoji akceleraci.

Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Denní graf

Graf 1D Bitfinex..

V podstatě se přikláním k tomu, že trh postupně vyplní modře značený trojúhelník. Lze předpokládat, že tak u hladiny 10000 $ se bude teprve rozhodovat, zdali se vrátíme dolů, nebo si BTC udrží cenu nad 10000 $.

Riziko náhlého propadu platí vždy.  Za normálních okolností čekám výraznější obrat u zmiňované Neckline.


Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!

Pokud chcete být u online analýzy, být připraveni, naučit se vyhledávat signály v praxi, můžete využít placený kanál IXtrading Akademie. Jsme netradiční metoda výuky a měsíc u nás Vám dá více, nežli dva roky samostudia. Nejsme placený signál. My Vás učíme být samostatní a na signály reagovat. Obchodujete semnou a mým týmem online


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Proč Bitcoin roste?

Bitcoin za posledních 24 hodin zaznamenal mírný nárůst, který...

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...