21.04.19 Technická analýza KMD/BTC – Ukončí korekci support?

1
analyza trading11

Aktuálně si teď večer Bitcoin stále pohrává s úrovní 5250-5200 $. Ohrožuje tak open weekly svíce, které je v úrovni 5160 $. Ale osobně si myslím, že aktuální situace se moc nezmění a bude stejná i příští týden – tedy konsolidace pod resistancí. Bitcoin sice do korekce nechce, ale Komodo je v korekci již třetí týden. Ale nemuselo by to trvat již dlouho a cena možná začne otáčet.

Střednědobý trend…………………..downtrend
Dlouhodobý trend …………………..downtrend

Cena v předešlých týdnech razantně posilovala až k úrovni 0.0003866 BTC. Bohužel toto tempo bylo neudržitelné a cena nedokázala ukotvit cenu nad resistancí 0.0003395 BTC.

Současná korekce by se mohla zastavit v supportu 0.0001793 BTC. Zde očekávám nejdříve pohyb do boku – tedy konsolidaci. Ovšem poté očekávám návrat nad úroveň 0.0002700 BTC. Z dlouhodobého pohledu se vytvořilo kulaté dno a následná korekce je pro tuto formaci typická. Situaci trochu komplikuje skutečnost, že support se nachází pod dlouhodobou trendline. Nicméně pokud následný pohyb ze supportu vytlačí cenu nad tuto trendline, tak bude vše v pořádku. V případě, že se to ale nepovede, tak se konsolidace může o několik týdnů protáhnout.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:

Polročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – Návod, ako ho získať


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
honzabru Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
honzabru
Člen
honzabru

Děkuji.