23.04.19 Technická analýza BTC/USD – Konečně už.. Od IX..

3
trading11 analyza

Po dvoutýdenní stranové, mírně rostoucí konsolidaci, kdy trh konsolidoval hladinu původního Hidden Gapu došlo na průraz rezistence. Zatím není vyhráno, níže si řekneme, co by mohlo být příčinou selhání ceny. Přesto vývoj jde podle predikce a trh plní technické předpoklady..

Situace na grafu 6H Bitstamp

Graf 6H Bitstamp..

Trh se rozhodl nečekat na konec měsíce a potvrzuje růst. Po průrazu klíčových hladin kurz posílil a prozatím atakoval hladinu 5559 $, která je jednou z dalších CLOSE hladin na týdenním TF (TimeFrame)..

Předpokládám, že toto není konec a že se nacházíme v polovině pohybu UP. Celkově mi ale tento pohyb přijde slabý. Čekal jsem mezi pauzu v okolí hladiny 5700 $ a tedy celkově silnější reakci na průraz klíčové rezistence..

Zatím to ale nemění nic na celkovém předpokladu, že trh již kouká po hladině 6000 $ a nebojím se říci, že až 6385 $, což je další velmi silná hladina. To ale postupně..

Závěrem

Stále se nacházíme v pozici korekce a proto je nutné k tomu tak přistupovat a nepropadat euforiím. Pravda je ale taková, že pokud se trh bude i nadále chovat tímto standardním způsobem a bude se držet základních pravidel TA (Technická analýza) dočkáme se výše zmíněných hladin relativně brzy..

Kdo nemá nakoupeno. Nejlepší způsobem je vstupovat během konsolidací na jejích LOW. Využít jakýkoliv pokles k dokupování. Rozhodně ale nevstupujte při rychlých pohybech – rychlý pohyb svíce není vstupní signál..

Vzhledem k tomu, že se nacházíme celkem vysoko nad základní nákupní cenou (4869 $) je moudré chránit zisky a zamezit ztrátám na aktuálních vstupech. Ovšem ani to z dlouhodobého hlediska není vyloženě nutnost. Pokud tedy máte nervy ustát případný pokles ceny..

AKTUALIZACE !!

Nezmínil jsem, co by mohlo být za oním selháním ceny. Uzavření současného HGapu s rezistencí 5503 $, který byl uzavřen právě dnes. To by mohlo vyvolat pokles zpět k trendline růstové tendence..

 


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!

Pokud máte zájem o přístup k mým LIVE analýzám, zúčastnit se tvorby takové analýzy, zjistit, co je v trhu podstatné a co není, pokud máte problém s disciplínou nebo přímo s gamblingem, nabízím Vám možnost zapojení se do mého projektu IXtrading Akademie. Netradiční metoda výuky a aplikace institucionální strategie a uvažování. Nejedná se o signální skupinu. Učím Vás být samostatný a na signály reagovat.


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

 

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
TBXFlohmannIX.. Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Flohmann
Člen
Flohmann

Celý ten růst je ale nějaký „divný“…roste v podstatě jen BTC a altcoiny na to víceméně nereagují.

TBX
Člen
TBX

Aj ja som si to vsimol ze BTC zvysil svoju dominanciu slusne a zvysok sa prepadava, asi len preliaty kapital do BTC, kedze hodnota trhu sa zvysila len minimalne,