23.05.19 Technická analýza XTZ/BTC – Výprodej pokračuje

1
analyza trading11

Situace na TEZOS je trochu komplikovaná, trh sice naznačuje ochotu jít k resistanci, ale stojí mu v cestě trend line. Domnívám se, že trh ještě nenašel své korekční dno. To by mohlo být v úrovni 0.00018196 BTC. Současná svíce H4 je sice růstová, ale zastavila se právě na trendline.

Střednědobý trend…………………….Downtrend
Dlouhodobý trend………………………UPtrend

Pokud by skutečně na TEZOS vnikl důvod jít UP i proti současné korekci, pak bude mít tento pohyb limit v úrovni resistance 0.00022654 BTC. Ideální by však bylo, kdyby současná korekce dokončila pohyb k supportu 0.00018196 BTC a teprve pak by začal trh otáčet.

Myslím si, že současná H4, která zavírá stejně jako H6 v 18h, bude vystřídána silnou negativní svící, která vrátí trh zpět k výprodeji. Před tím než se trh opět otočí a zamíří k supportu, může otestovat úroveň 0.00020754 BTC. Celkově by korekce mohla otestovat úroveň 0.00016573 BTC, která je umístěná ještě pod supportem. To by však měla být spíše extrémní úroveň v případě, že bude proražený support.

Zjednodušeně:
Očekávám ještě pokračování poklesu až k supportu v úrovni 0.00018196 BTC. Pokud nebude cena reagovat na support, může krátce otestovat úroveň 0.00016573 BTC. Poté očekávám návrat k růstu a retest resistance 0.00025793 BTC.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:

Polročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – Návod, ako ho získať


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Peter Kleban Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Peter Kleban
Člen
Peter Kleban

Ahoj Rene, ako vidis BTC po dnesnom navrate?