23.05.19 VIDEO analýza DENT – Čeká nás 100% profit?

0
up analyza trading11

Altcoiny mají za sebou velmi nepříjemná období pádů. Je pád již u konce? Tradeři z Crypto Kingdom očekávají aktuálně delší konsolidační struktury, které by měly připravit zajímavé rallye na altcoinech. Čekáme jenom na zastavení Bitcoinu s několikatýdenní konsolidací. Dneska jsme si pro tebe připravili technickou a fundamentální analýzu kryptoměny DENT, kde je potenciál 100 % zisku.

Krátkodobý Bitcoin

Po FOMO efektu přišla u Bitcoinu konsolidace na topu v rozsáhlém trojúhelníku, který má opravdu široké rozpětí. Při aktuální korekci můžeme spekulovat nad tím, kde se Bitcoin zastaví a půjde zpět do svého dalšího FOMO rallye na 9000 – 10 000 USD.

I přestože je triangl viditelný, tak názory na altcoiny se trochu rozcházejí:

  • Altcoinové rallye již přijde za pár dní, protože Bitcoin bude stagnovat ve svém trianglu
  • Altcoinové rallye přijde až za několik týdnů, protože Bitcoin by měl prvně dosáhnout ceny 9 – 10 000 USD a až pak začít konsolidovat po ukončení FOMO efektu
4H graf bitcoinu

Toto snížení objemů může skutečně urychlit chování altcoinů a posunout je cenově výše. Ovšem dle našeho názoru triangl posune ceny altcoinů výše, ale spíše pomalým tempem a mocné rallye přijde až po větším pohybu Bitcoinu.

Video analýza DENT

Trading a ICO tým Crypto Kingdom pro tebe připravil analýzu kryptoměny DENT. Řekneme ti, proč by sis neměl DENT plést s ostatními podobnými názvy kryptoměn. Vývojáři této platformy makají na plný plyn a my se rozhodli tento satoshi coin podpořit technickou analýzu s načasováním vstupu.

Zaujala vás tato analýza? Jsem hlavní trader a spoluvlastník společnosti Crypto Kingdom. Píšu také analýzy na Trading11. Jestli máte zájem o moje signály a analýzy z T11, zvažte koupi našeho společného členství. Odkaz ke koupi najdete zde.

Technická analýza DENT/BTC

Na 4hodinovém grafu kryptoměny DENT k Bitcoinu můžeme vidět dlouhý medvědí trh, který ovšem od začátku roku kumuluje kapitál s vyššími objemy. Tyto objemy gradují, což můžeš vidět na lineární zelené přímce na spodních objemech. Celý rys můžeme v technické analýze považovat za klesající klín, který by měl být vzhůru proražený. Zeleným obdélníkem jsme pak označili vstupní support, protože očekáváme ještě chvíli všeobecnou konsolidaci altcoinů.

4H graf dentu

Závěr analýzy

Jelikož se jedná o satoshi coin, který bude plně závislý na objemech, je dobré pečlivě promyslet velikost vstupního kapitálu. Vysoký profit je sice hezká záležitost, ale na druhou stranu je to i kus cesty. Proto by trader měl zvážit tuto vyšší rizikovost.

Trader může vstoupit již nyní například 50 % vyhrazeného kapitálu a dalšími 50 % až na zeleném supportu. Každopádně zpětné otestování supportu delším pohybem Bitcoinu je vysoce pravděpodobné. Klesající klín by se tak měl dokončit.


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na