23.06.18 Technická analýza NEO/USD – Očekáváme korekci

Share This Post

Oslabující NEO už dnes asi nikoho nepřekvapí. Co nás obchodníky jako vždy zajímá je, kde se může tento pokles zastavit. Vzhledem k tomu že většina coinů se vrací na ceny z roku 2017, a to včetně Bitcoinu, tak se zdá, že NEO může najít své dno až na 10 $.  Zatím je cena v supportu, který by mohl cenu opět vrátit zpět do korekce.

Daily trend………………………….Downtrend
Weekly trend……………………….Downtrend
Volume (24h) ……………………..82 680 900 $ / 13 647 BTC

V době psaní této analýzy se NEO obchoduje za 33,14 $ což je oslabení o -8,91% za posledních 24h.

NEO se obchoduje v trendovém kanálu a v současné době je cena uvnitř supportu. Pokud spodní okraj supportu zastaví medvědí párty, tak se můžeme dočkat korekce k 39$ či v lepším případě k 52 $.

NEO/USD

Pomýšlet na nějaký velký skok u NEO teď není možné. Jednak se nacházíme v trendovém kanálu, který pravděpodobně nepustí cenu moc UP a navíc se cena nachází v silné konsolidaci a čekáme, zda support vydrží tento výprodej. Pokud by došlo k proražení, tak budeme samozřejmě dál oslabovat a je klidně možné že se cena zastaví v úrovni 10 $. Kdyby šlo jen o technickou analýzu, tak se domnívám, že silný support by tento výprodej vydržel. Jenže internetem se nese fundamentální zpráva, že nejvyšší kontrolní úředník si vyžádal kontrolu 6 největších burz v Japonsku včetně té největší BitFlyer. Další zprávou je, že Kobayashi začne vyplácet poškozené klienty zkrachovalé Mt.Gox a je proto docela dost možné, že další prodej Bitcoinu z držené peněženky je na spadnutí.


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...

Cena etherea na cestě ke 4 000 USD

Obchodníci dnes 27. května pokračovali v tlačení ceny Etherea...