23.06.18 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Altcoiny pokračujú ruka v ruke s Bitcoinom. Až na výnimky. Jednou je Binance Coin, ktorý si žije svojím vlastným životom už dlhodobo, no zdá sa, že sa k nemu pripája ďalší coin. Ktorý to je, zistíte v následujúcich riadkoch.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano postupuje prudko dole a tak ako aj celý trh, hľadá svoje dno. Platí to čo som písal včera, klesať môžme až niekam k 1673 Satoshi. Jedine čo teraz môžme predikovať sú supporty na ktorých bude trh aspoň čiastočne reagovať. Jeden takýto máme na 2200 Satoshi, ďalší bude okrúhle číslo 2000 Satoshi.

Analýza ADA/BTC

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA sa pohybuje v obchodnom kanáli tak iste že supporty, kotré jej stoja v ceste láme ako zápalky. Takže nekonal sa žiaden odraz na hornej hrane supportneho pásma, iba jemné pozastavenie dvoma sviečkami a ideme ďalej dole. Silnejšia reakcia sa dá očakávať na 14000 Satoshi. Dno supportneho pásma je na cene 13000 Satoshi. Akurát ma pri písaní napadlo, že ešte iba nedávno som rozprával pri jote o hodnotách 26000 Satoshi a pozrite, kde sme v priebehu troch týždňov.

Analýza IOTA/BTC

XLM/BTC

XLMBTC

Stellar je bezo zmeny a platí analýza zo včera. Pokračujeme k supportu 3084 Satoshi a tam sa uvidí ako ďalej.

Analýza XLM/BTC

TRX/BTCTRXBTC

TRON je jeden z mála altcoinov, ktorý si ide vlastnou cestou a pokles na Bitcoine v týchto chvíľach už až tak nerieši. Pravdepodobne mu v tom pomohol prechod na vlastný blockchain a ďalšie dobré správy ktoré sa okolo tohto projektu množia. Ešte včera sa konsolidácia javila ako vlajka. Dnes je už takmer isté, že sa jedná o klesajúci trojuholník, čo by mohlo predznamenávať pokračovanie trendu. V prípade TRONu by sa dnes asi dalo premýšľať aj nad nákupom s tesným Stop-loss pod MA200. No počkal by som si ešte na pokles k supportu formácie. A skutočne nezabúdajte na Stop-loss, vidíte sami čo sa deje na trhu. Rupnúť to môže kedykoľvek, ale za pokus s relatívne zanedbateľnou stratou to stojí.

Analýza TRX/BTC

ZIL/BTC

ZILBTC

Zilliqa letí dele ako keď zhodíte kameň z vrchu brala do rokliny. Prvý zvuk nárazu môžme očakávať na 1000 Satoshi.

Analýza ZIL/BTC

BNB/BTC

BNBBTC

Binance Coin počas včerajška vytvoril na hodinovom grafe formáciu dvojitý vrchol, no v priebehu noci už táto formácia bola zobchodovaná. To znamená, že môžme pokračovať v raste. Trh sa drží vyznačenej lokálnej trendovej čiary a dnes sa dá očakávať ďalší postup pozdĺž nej s konsolidáciou na 26100 Satoshi. Po skončení konsolidácie sa nám otvorí cesta k novému ATH.

Analýza BNB/BTC

LTC/USD

LTCUSD

Litecoin počas včerajška padal rovnako ako celý trh. Svoje dno pre túto chvíľu našiel na supporte 82$ a začal tvoriť vlajku. Konsolidácia po prepade je na mieste. No neverím, že toto je dno. Je to iba prestávka na vydýchanie sa a čo nevidieť na nás čaká ďalšie kolo poklesu.

Analýza LTC/USD

EOS/USD

EOSUSD

EOS prelomil vlajku a pokračoval v ďalšom poklese. Síce sa v týchto chvíľach pokles na chvíľku zastavil a objavila sa tam aj jedná zelená svieca, ale do jej uzavretia ostávajú ďalšie 4 hodiny.  Reakciu trhu by sme mali čakať v okolí supportu 7.6$, kotrý EOS v svojej histórii akceptoval už niekoľkokrát.

Analýza EOS/USD

XRP/USD

Na Riplle nám včera vyšla nová podrobná analýza. Nájdete je tu.

XMR/USD

XMRUSD

Monero síce zastavilo svoje prepad na hodnote 110$, kde v týchto chvíľach prebieha konsolidácia. No toto nie je koniec, pôjdeme nižšie.

Analýza XMR/USD

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Bitcoinové velryby odmítají prodávat, zatímco cena BTC se zbavuje „euforie“

Bitcoinu 16. dubna hrozila nová místní minima, protože investoři...

Šest miliard dolarů v BTC přesunula pátá nejbohatší bitcoinová velryba

Pátá největší BTC holdingová adresa – také nazývaná „37X“...

Cena bitcoinu se vrátila na 70 000 dolarů

Bitcoin získat zpět hranici 70 000 USD, když se...

Polygon zkEVM nefungoval kvůli problémům s blockchain sekvencerem

Polygon, řešení pro škálování vrstvy 2 Ethereum, oznámil, že...

MicroStrategy prodává dalších 604 milionů dolarů bankovek na nákup 9 000 bitcoinů

MicroStrategy, jeden z největších veřejných držitelů bitcoinů, dokončil další nabídku...

Binance nabízí odměnu 5 milionů dolarů

Kryptovelryba koupila 314 milionů tokenů BOME ještě před uvedením...