24.09.18 Denný update vývoja altcoinov – TRX, EOS, ADA, IOTA, ETC

Share This Post

Včera som písal, že aj napriek rastu, altcoiny už dosahujú svoje limity a preto bude potrebná konsolidácia. Pozrite sa dnes na CMC, opäť je to červené more.

TRX/BTC

TRXBTC

Tron pokračuje v konsolidácii. Aktuálne sa cena odrazila do MA200 a pravdepodobne bude pokračovať opäť slabučkým rastom do strany. Dnes ešte určite nečakám žiadne excesy, či už na jednu alebo druhú stranu.

EOS/USD

EOSUSD

EOS sa drží v hraniciach vyznačeného trojuholníka, ktorý bol potvrdený tromi dotykmi grafu na oboch stranách. Takže najbližšie dni, možno týždne, budeme pokračovať do strany v rámci tejto formácie.

ADA/BTC

ADABTC

Na Cardane prebieha predikovaná konsolidácia. Cena sa v priebehu dneška vráti k supportu 1200 Satoshi. Aktuálne poklesu bráni MA55 z hodinového grafu, ale tá nevydrží večne a cena padne k supportu.

IOTA/BTC

IOTABTC

Takže IOTA sa nám nedostala ani k 9500 Satoshi a následne na to prišiel prudký pokles, ktorý zmazal takmer celý, niekoľkodňový rast. Zastavenie prepadu sa dá očakávať na supporte 8100 Satoshi a tam sa uvidí. Ak by sa cena dostala pod tento support, znamenalo by to pád na 7000 Satoshi.

ETC/BTC

ETCBTC

Ethereum Clasic sa krvopotne dostalo nad rezistenciu 1720 Satoshi no dlho sa tam neohrialo a po dvoch sviecach nad, opäť prepadlo. Cena zároveň prelomila aj MA55 a tak už trhu nič nebráni v ceste k supportu 1600 Satoshi.

Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Pol-ročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – návod, ako ho získať

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Zákazníci FTX varovali před podvodníky, kteří je lákají vrácením majetku

Zkrachovalá kryptoburza FTX přiznala nedávnou záplavu podvodů, které jsou...

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....