25.03.19 Update altcoinov – ICX, ETC, IOTA – V znamení rastu + ANKETA

0
party oslava analyza trading11

Niektoré alcoiny majú dobre našliapnuté a zo strednedobého hľadiska pretrváva up-trend, ale je potrebné stále sledovať situáciu na BTC. Ako budú altcoiny reagovať v prípade, že BTC bude chcieť otestovať nižšie hodnoty?

ICX/BTC – Drž alebo počkaj

Icon prerazil úroveň 0.0000850 BTC a ďalšiu podporu našiel na hladine 0.0000770 BTC. Táto úroveň je podporená fibonacciho hladinou a zároveň sme blízko trendline. Strednedobo pretrváva up-trend a pokiaľ bude cena nad modrou trendline, tak očakávam znovu-otestovanie hladiny 0.0001 BTC. V pripadne prerazenie modrej trendline smerom nadol, tak cena bude klesať k úrovni 0.0000710 BTC a ďalej môže klesnúť, až k supportu. Hodnota Iconu momentálne rastie, ale návrat k úrovni 0.0000820 BTC môže priniesť dobrú príležitosť k obchodu.

ETC/BTC – Budeme pokračovať?

Ethereum Classic prerazilo spomínanú rezistenciu na hladine 0.001185 BTC. Trh aktuálne túto úroveň testuje. Situácia vyzerá na prvý pohľad trochu zložito, ale nemusí to tak nutne byť. V prípade, že úroveň 0.001185 BTC, bude potvrdená ako support, trh môže ďalej pokračovať v raste a otestovať hodnotu 0.001243 BTC. V prípade zlyhania však môžeme klesnúť k hladine 0.001120 BTC, kde sa môže naskytnúť príležitosť k obchodu. Ak by trh utvoril zaujímavú formáciu. Celkom má ETC dlhodobý downtrend, ale krátkodobý up-trend je stále aktuálny a potenciál rastu je k rezistencii na hladine 0.00138 BTC.

IOTA/BTC – Korekcia

Iota potvrdila formáciu HR, ktorú som spomínal v poslednom update. Aktuálne cena síce trochu klesá, ale korekcia by sa mohla zastaviť niekde na fibonacciho hladine. Krátkodobý up-trend ma stále potenciál k hladine 0.00008520 BTC. Tento altcoin má dobre našliapnuté a odraz od hladiny 0.00007040 BTC, vyzerá byť dosť silný. Celkovo je možné otestovať hladinu 0.00009320 BTC, ktorú som spomínal už v dávnejšom update. V každom prípade je potrebné situáciu dobre sledovať a počkať si na správne signály do obchodu a nezabúdajte sledovať pohyb BTC!

Mali by ste záujem o signály v updatoch altcoinov?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Pol-ročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – návod, ako ho získať

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na Facebooku.

Ako použiť túto analýzu ?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať.
Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na Facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

avatar
  Subscribe  
Upozornit na