25.05.19 Technická analýza STRAT/BTC – Zatím žádná sláva

0
studna analyza trading11 dno

Začínám mít pocit, že Bitcoin konečně vytvoří korekci, na kterou všichni čekáme. Zatím konsoliduje v úrovni 8 000 $ a weekly zatím stále negativní. Pokud se cena nedokáže dostat nad 8 200 $ do zavření weekly svíce, mohla by přijít korekce. Mnoho altcoinů již naznačuje ochotu korigovat předchozí růst. Včerejší růst by mohl být poslední křeč před korekcí.

Ovšem mezitím, co by mohl jít Bitcoin do korekce, STRAT by mohl jít UP. Tento coin se nepříjemně propadl až k úrovni 0.0000995 BTC. To je 56% propad od úrovně podpůrného supportu.

Střednědobý trend……………………..Downtrend
Dlouhodobý trend………………………Downtrend

Trh nemá podporu trendu, a proto nepředpokládám, že by došlo na radikální změnu. Prozatím očekávám retest překonaného swing low v úrovni 0.0001653 BTC. Později by mohlo dojít k retestu spodní úrovně supportu 0.0002126 BTC, cena ale pravděpodobně nebude mít dost síly k návratu nad S/R.

Neočekávám ani změnu trendu a postup nad S/R, ale zároveň nečekám další dramatický pokles. Přikláním se spíše ke konsolidaci okolo 0.0001000 BTC. Dlouhodobá konsolidace může postupně připravit podmínky pro změnu trendu. Jak dlouho však taková konsolidace může trvat, netuším. Předchozí technická pasáž a možná změna trendu jsou již dávno minulostí. Trh si propadem pod support zkomplikoval startovací pozici a otočení downtrendu může trvat několik týdnů.

Změna by mohla nastat pouze v případě, že by cena dokázala překonat rezistenci 0.0002600 BTC.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:

Polročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – Návod, ako ho získať


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na