25.05.19 Technická analýza ZEN/BTC – Aktualizace systému srazila cenu

0
medvede trading11 analyza

Horizen právě prochází aktualizací systému. Díky tomu se cena posunula k trend line v úrovni 0.001360 BTC. Samozřejmě není zaručeno, že tato trend line zastaví korekci. Klidně může dojít na retest předchozího swingu v úrovni 0.001297 BTC. Každopádně poté, co se korekce ukončí, by měl nastat návrat obchodníků do trhu.

Střednědobý trend ……………………downtrend
Dlouhodobý trend ……………………..downtrend

Tento pokles zapříčinila aktualizace systému, a proto se dá předpokládat, že příští týden se cena vrátí k úrovni 0.001450 – 0.001500 BTC. Aktualizace systému by měla skončit během zítřejšího dne.

Zcela zásadní bude návrat nad úroveň 0.001720 BTC, poté by mohl nastat silný růst k úrovni 0.002200 BTC. Horizen je vlastně bývalý ZenCash, který má silnou uživatelskou základnu. Tudíž se dá předpokládat, že cena dlouho nezůstane dole. Silný support se nachází v úrovni 0.001242 BTC, ale cena by neměla dosáhnout této úrovně.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:

Polročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – Návod, ako ho získať


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na