25.06.18 Technická analýza ONT/BTC – Může to sletět? No jistě, že může

Share This Post

Ontology nám krásně roste, jenže si povšimněte jedné věci. Trh tvoří nižší swingová high a zároveň nižší swingová low. Tím trh vytváří sestupný trendový kanál a navíc mu v cestě stojí resistance v úrovni 0.0009400 – 0.0010000 BTC. Toto vše dohromady na mě svítí červeně a jasně mi to říká: Dávej bacha, může to sletět a to se mi moc líbí. Ne, opravdu nejsem blázen, nebojte. Trh je totiž v UPtrendu, a tak vnímám případný pokles jako příležitost!

Daily trend ………………………..UPtrend
Weekly trend ……………………..UPtrend
Volume (24h)……………………..123 216 000 $ / 19 700 BTC 

V době psaní této analýzy se ONT obchoduje za 5,60 $ a získává tak z trhu za posledních 24h pěkný zisk 4,91%.

Pro mě je tímto tato růstová seance prakticky u konce a teď bude záležet, jak se trh zachová v oblasti resistance. Prorazí resistanci? Nebo se pouze odrazí a vrátí se k dalšímu oslabení, které pravděpodobně vytvoří další, možná nižší swingové low?

ONTOLOGY – ONT/BTC – H4

V případě proražení resistance to bude pro Ontology a také pro obchodníky velmi příjemná a pozitivní zpráva. Neboť trh tím získá silnou podporu pro další růst k předchozímu high 0.0011621 BTC. Bohužel v případě selhání nás čeká pravděpodobně pokles k 0.0007150 BTC, ale spíš ještě hlouběji a to k úrovni 0.0006450-0.0004500 BTC. To by však mohla být skvělá příležitost nakoupit za výhodnou cenu a ještě k tomu do směru trendu.


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

VanEck predpovedá, že Ethereum dosiahne do roku 2030 11 800 USD

Nedávny hard fork Etherea, ktorý umožňuje používateľom vybrať stakované...

Výnosy kryptoměn souvisejících s AI vzrostly po spuštění ChatGPT až o 41 %

Nedávná studie provedená výzkumníky z Blockchain Research Lab v Hamburku...

Obtiažnosť ťažby bitcoinu dosiahla historické maximum

Obtiažnosť ťažby bitcoinu (BTC) sa 31. mája navýšila a...

Binance školila českých policajtov a prokurátorov v Prahe

Spoločnosť Binance usporiadala v minulom týždni sériu seminárov pre...

Nový štandard prevádza NFT z Etherea do blockchainu bitcoinu

NFT bola dlho doména primárne blockchainu Etherea. Ale ako...