25.09.18 Technická analýza BTC/USD – Zachová se růstová tendence?? Od IX..

Share This Post

Kurz Bitcoinu opět padá. Support na hladině 6400$ je těžce zkoušen, ale zatím drží. Vytváří to prostor pro mírnou korekci, ale jeho prolomení by znamenalo ztrátu růstové tendence a opět by do hry vstoupila možnost retestu letošního LOW.

Situace na grafu 6H Bitfinex

Graf 6h Bitfinex..

Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Trh potvrdil včerejší průraz hladiny 6600$ spolu s MA200 (fialová plovoucí křivka) a i přes mírnou korekci oslabil na cenu 6400$. V porovnání s celkovou volatilitou se nabízí opět prostor pro mírnou korekci cca po cenu 6500$ s podporou MA55 (modrá křivka). Průraz této hladiny by mohl kurz opět vrátit nad hladinu 6600$, ale mám značné pochyby. Rezignace je velmi citelná.

Spíše tedy očekávám mírnou korekci a pokračování po hladinu 6200$ při hlavní down trendline (tmavá červená). Průraz support hladiny by opět vracel do hry retest letošního LOW a zároveň vstup na ceně cca 5800$, o kterém jsme si nedávno říkali a zatím jej odsunuli.

Může vás zajímat: Jak používat analýzu na trading11?

Má pozice samozřejmě byla ukončena na StopLossu na ceně 6570$. Nevadí. Pokud bych nastoupil nyní zpět, budu stále v BTC zisku a mít pár stovek tisíc satoshi navíc. Tedy lze říct, vyplatil se, že byl tak na úzko nastavený (včerejší LOW 6580$ bylo celkem o nervy :D).

Musím Vám říci, že skutečně se začínám v predikcích ztrácet. Lze jen velmi těžko na těchto minimálních pohybech cokoliv vymyslet a střílím hodně od boku. To i přesto, že se stále snažím držet technických možností a vlastních zkušeností.

Závěr

Bohužel, dnes toho víc pro Vás nemám, i když proběhl celkem pokles. Dnes vše záleží na tom, jak support 6400$ obstojí. Jestli vrátí kurz do hry o růst, nebo naopak půjdeme konečně zkonsolidovat LOW hladinu při 5800$.

A nový vstup do trhu? No, mohu využít tedy lepší ceny o dvě stovky dolarů a tím si „zacpat“ ztrátu, ale osobně si raději zatím počkám ve fiatu.

 


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!

Pokud chcete být u online analýzy, být připraveni, naučit se vyhledávat signály v praxi, můžete využít placený kanál IXtrading Akademie. Netradiční metoda výuky a měsíc u nás Vám dá více, nežli dva roky samostudia. Nejedná placený signál. Učím Vás být samostatný a na signály reagovat. Výuka také probíhá Forexovém trhu EUR/USD.


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

 

Related Posts

Proč Bitcoin roste?

Bitcoin za posledních 24 hodin zaznamenal mírný nárůst, který...

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...