25.09.18 Denný update vývoja altcoinov – ADA, XRP, EOS, TRX, LSK

Share This Post

Minule sa tu rozoberalo, že altcoiny už na pohyb Bitcoinu nereagujú. Dnes môžete vidieť, že to tak celkom nie je pravda a ešte poriadne dlho nebude.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano padlo až pod support 1200 Satoshi, ale od ďalšieho klesania ho zachránila MA200 z hodinového grafu. Teraz bude nevyhnutné aby sa cena vyškriabala späť nad 1200 Satoshi. Ak sa jej to v najbližších 2 max. 3 hodinách nepodarí, prelomí MA200 a padne až k 1000 Satoshi.

XRP/USD

XRPUSD

Na Ripple môžme aktuálne sledovať klasický bublinový efekt. Rýchly nafúknutie a rovnako rýchle spľasnutie. V týchto chvíľach sa trh zastavil na MA200 z hodinového grafu, ale ta dlho nevydrží. Takže ešte pôjdeme dole. Otázka teraz znie, kam až? Na 0.42$ bude trh určite reagovať, ale či dokáže zastaviť prepad, tomu už prestávam veriť. Skôr si myslím, že prepad sa zastaví na MA200 z vyššie uvedeného grafu.

EOS/USD

EOSUSD

EOS nejako významne na pokles Bitcoinu nereaguje. Na EOS sa ten pokles viacmenej očakával a tak ako sa očakával pokles pri náraze na hornú hranu formácie, tak teraz očakávam odraz od spodnej hrany. Prelomenie formácie určite nie je na programe dňa.

TRX/BTC

TRXBTC

TRON prelomil MA200 a keď prelomil tento kĺzavý priemer, čo chvíľa padne aj MA55. Uvidíme ako zareaguje na support 300 Satoshi. Tu by sme mohli chvíľu konsolidovať.

LSK/BTC

LSKBTC

LISK sa zatiaľ drží nad supportom 4900 Satoshi, ale aj tu je iba otázka času kedy cez neho prepadne. Z vrchu začína na cenu tlačiť MA55 a kúsok nad ňou sa nachádza MA200. Myslím, že opätovný pád k 4130 Satoshi tento coin neminie.

Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Pol-ročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – návod, ako ho získať

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

V Kórei narastá počet kryptoscamov cieliacich na mladé ženy

Nedávna štúdia odhalila nárast juhokórejských podvodov s kryptomenami, ktoré...

Největší japonská letecká společnost spouští tržiště NFT

30. května All Nippon Airways (ANA), největší letecká společnost...

JPMorgan: Pokiaľ sa bitcoin bude podobať zlatu, dosiahne 45 000 USD

Podľa analytikov bankového giganta JPMorgan by mohol Bitcoin v...

Arthur Hayes predpovedá volatilný rok 2023, po ňom má prísť silná bitcoinová rely

Bývalý generálny riaditeľ spoločnosti Bitmex Arthur Hayes vysvetľuje, prečo...

Trezor hlási medzitýždenný nárast tržieb o 900 %

V oblasti hardvérových peňaženiek sa často spomínajú výrobcovia Ledger...

TA – predikcia ceny bitcoinu pre nasledujúce obdobie

Tento týždeň nám cenu bitcoinu ovplyvňovala veľa politika a tvorba...