26.05.19 Technická analýza BTC/USD – Uzavírá týden.. Od IX..

7
analyza trading11 ignore

Situace na grafu se moc nezměnila, takže dnešní analýza bude víceméně beze slov. Co je ale důležité, je týdenní svíce. Tam se nám totiž tvoří Candlesticks pattern, který má potenciál střednědobě změnit vývoj a poslat trh ke scénáři s vyplněním trojúhelníku.

Situace na 1H Bitstamp

Graf 1H Bitstamp.. Zdroj: IXtrading.live

Na hodinovém grafu vyznačené intradenní možnosti v rámci střednědobé predikce (šedá, tečkovaná vlna..). Ještě před pár okamžiky trh visel na hladině 8000 $ s podporou EMA55 (modrá, plovoucí křivka..). V tuhle chvíli trh proráží pod tak uvidíme, jestli to hodinová svíce udrží..

Pokud by tento support vydržel, pravděpodobně s průrazem nad EMA30 (oranžová plovoucí křivka..) by trh „pumpnul“ k hladině 8200 $..

Pohled na 6H graf Bitstamp

Graf 6H Bitstamp.. – bez komentáře.. Zdroj: IXtrading.live

Obratový Candlesticks pattern

Zde jak již v úvodu píši, může dojít ke změně současného vývoje. Mohla by to být předzvěst měsíčního CLOSE pod klíčovou hladinou 7725 $ a mohlo by tedy dojít k postupnému vyplnění trojúhelníku mezi základní růstovou tendencí a neckline korekce..

Myslím, že jsme si o tom psali v minulé analýze ze dne 24.05.19..

Weekly graf – Candlesticks Hanging Man.. Zdroj: IXtrading.live

Šipky v grafu ignorujte..

Závěrem

Trh si dále akumuluje a i když zde tedy hrozí pokles, bude se jednat pravděpodobně pouze o jeden negativní měsíc. Jednalo by se skutečně jen o dočasnou změnu vývoje..

No.. a to je pro dnešek opravdu vše..

 


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!

Pokud máte zájem o přístup k mým LIVE analýzám, zúčastnit se tvorby takové analýzy, zjistit, co je v trhu podstatné a co není, pokud máte problém s disciplínou nebo přímo s gamblingem, nabízím Vám možnost zapojení se do mého projektu IXtrading Akademie. Netradiční metoda výuky a aplikace institucionální strategie a uvažování. Nejedná se o signální skupinu. Učím Vás být samostatný a na signály reagovat.


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

avatar
3 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Tommy1529MartinIX.. Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin
Člen
Martin

7950 to zatím drží a je vidět ,že i s poklesem se víc kupuje než prodává občas se trošku přeleje i do altu,tak jsem zvědav, snad otestujeme 8,2 ještě (a buď up nebo klidně větši korekce pro šťastné ná/příkupy 😀 )
volume je ovšem tragické a na CB i stampu stejné jako před celým tím růstem a „hypem“ z 5 na 8k..