26.11.18 Technická analýza QKC/BTC – Znáte QuarkChain?

Share This Post

Dnes se podívám na QuarkChain (QKC). Upřímně řečeno, je pravdou, že tento coin nemá dlouhou historii, ale je to zajímavý projekt. Analýzu dělám na přání jednoho našeho předplatitele. Nebudu zde rozebírat celý projekt, pouze se soustředím na technickou analýzu.

Daily trend………………….UPtrend
ICO open price ……………1 QKC = 0.0197 USD

Aktuálně se QKC obchoduje za cenu 0.04966537 USD. Každý kdo koupil ICOv době jeho spuštění, má v současnosti pěkný zisk.

Od 13. srpna cena prakticky nepřetržitě rostla a to až do 13, října, poté následovala měsíční přestávka. Korekce neměla výraznější volatilitu a dala by se nazvat řízenou korekcí, která se 8. listopadu ukončila.

Tuto sobotu 24. listopadu trh překonal předchozí swing high v úrovni 0.00001111 BTC, což je samo o sobě pozitivní, ale pozor na tvořící se trendový kanál. Ovšem daleko důležitější formací je resistance nad současnou cenou, kde může vzniknout silnější korekce. Resistance se nachází v úrovni ceny 0.00001524 – 0.00001694 BTC a přesně uprostřed je swingové high 0.00001618 BTC. Pokud se trh dokáže dostat přes horní okraj trendového kanálu, tak bude překážkou číslo jedna právě tato resistance.

Překonané high 0.00001111 BTC bude pravděpodobně sloužit jako lokální support v případě korekce v resistanci.  Pokud se trh otočí již teď na horním okraji trendového kanálu, tak se pravděpodobně cena vrátí až k úrovni 0.00000850 BTC. Je tedy důležité sledovat, kde korekce vznikne!  Pozorný bych začal být již teď, neboť daily RSI začíná být silně překoupené a vyloženě si říká o návrat do komfortní zóny okolo RSI50. Indikátor RSI také může vytvořit divergenci, na kterou budou obchodníci reagovat prodejem. Tyto negace indikátoru RSI podpořené začínajícím trendovým kanálem bych nepodceňoval. Nicméně bych se nebál korekcí využívat k nákupům, neboť jsme v UPtrendu.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Ministerstvo financí USA uvalilo sankce na 5 krypto adres spojených s ruskou neonacistickou polovojenskou skupinou

Ministerstvo financí Spojených států přidalo pět kryptoměnových adres spojených...

Jižní Korea vydala zatykač na zakladatele Terra Do Kwona

Zatímco komunita LUNC se raduje z možného návratu tokenu Terra Luna...

Napodobitelé Vitalika Buterina rozšiřují ETH phishing před The Merge

Humbuk kolem The Merge přilákal hejno podvodníků, kteří aktivně...

Burza Huobi odstraní Monero a další mince sloužící na ochranu soukromí

Kryptoměnová burza Huobi odstraní ze své platformy sedm různých...

Morehead: Bitcoinové rally je na ceste

Generálny riaditeľ investičnej spoločnosti Pantera Capital, Dan Morehead, v...

Komunita vyzývá roboty, kteří spamují krypto vlákna Twitteru

Twitter je platforma pro členy komunity, kde mohou diskutovat...