26.11.18 Technická analýza BTC/USD – Dnes jen krátké potvrzení, od IX..

11
analyza trading11

Trh ve velmi zdařile drží včerejší predikce a tak dnes se jen koukneme, jak to probíhá, co nás čeká, kde trh může reagovat a přivodit nějakou tu změnu. Jo a přestaňte spekulovat na cenové formace typu RHR, pro tuto formaci musí trh splňovat naprosto jiné podmínky.

Situace na grafu 6H Bitstamp

Graf 6H Bitstamp..

Máte zájem učit se obchodovat pod mým vedením formou LiveTradingu? IXtrading je tu pro Vás. Obchodujeme také finanční trh.

Už sice otevřela nová 6H svíce, ale to nevadí. Poslední svíce retestovala letošní LOW a přišel decentní odraz UP. Ve skutečnosti se jednalo pouze o to, aby svíce neuzavřela na novém LOW close. Ačkoliv může tedy dojít k průtahu konsolidace a ještě nějakou chvíli by se kurz mohl držet mezi 3500 – 4100 $, na pozdějším průrazu dolů to zatím nic moc nemění.

Může vás zajímat: Nový eshop a nové produkty pro Vás..

Průraz nad 4100 by ale mohl vést k retestu EMA30 a rezistence trend kanálu. Kanál ale není zatím nic moc upevněný a tak nelze na něj spoléhat. Přesto průraz nad 4400 by otevřel cestu k retestu dlouhodobé trendline (červená down TL) a zároveň původního supportu uzavřeného Hidden Gapu.

Naopak pro další pokles je zásadní potvrzený průraz pod cenu cca 3663 $.

Uzavření týdenní svíce proběhlo pod dlouhodobou EMA200. Pokud současný týden tedy neuzavře minimálně nad hladinou 4200 $ (tedy nad EMA200) a nezruší současný průraz, trh se oficiálně ocitne v dlouhodobém down trendu. Dlouhodobá růstová tendence by byla ukončena. Trh by tím vyloženě dal najevo, že minimálně ve střednědobém horizontu se nad 4200 $ nepodíváme.

Závěrem

Dnes jsem při retestu LOW naskočil do long pozice na ceně 3560 $ , StopLoss již nastavil v plusových hodnotách – 3670 $ a nechám to dále být. Byl to ale spontánní vstup, neplánovaný, skalp jen pro radost.

I když došlo k nějakému odrazu, nemyslím, že by to bylo něco zásadního a trh se tak jako tak opět vrátí ke konsolidaci LOW.

 


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!

Pokud chcete být u online analýzy, být připraveni, naučit se vyhledávat signály v praxi, můžete využít placený kanál IXtrading Akademie. Netradiční metoda výuky a měsíc u nás Vám dá více, nežli dva roky samostudia. Nejedná placený signál. Učím Vás být samostatný a na signály reagovat.


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Maska
Člen

Mám dotaz k tomu spontánnímu skalpu 🙂 Při jakém pohybu by jsi posouval SL výše? Při výraznějším pohybu nebo až při uzavření nějaké svíce? Nebo prostě ať si trh nad dělá co chce a je to jen jistota, až bude padat?

Sasso
Člen

Aha čo sa snažia na finexe vykresliť na 1h.. zoom 2 dní.. Dvojité dno..Medzitým HS Top..? Čo myslíte, pôjde to hore? 🙂

Sasso
Člen

Odpoviem si za vás, UP 4-4,5K a odraz okolo 2,7-3K…

Kailerwin
Člen

ja som cakal ze pojde uz cez noc up na 4.1k ako kukal som na to robi to vacie a vacsie dna a s ide to smerom up ale ako slimak velmi pomali , sviecka sa uzavrela 3700 kladna ochota je pojde sa up ale typ na 3.9 az 4k+ ide to pomali moj typ a potom dole ako pises ale asi to nebude za den

Petr
Host

Nejsem v pozici ale ja bych řekl 5 -5,1k. No a téch 2,82 no čekám tam ale to W mi tam moc neštymuje.