27.07.18 Technická analýza IOTA/BTC – Hledání podpory!

Share This Post

Pohádka jménem IOTA se nekoná. Trh prorazil minulý týden silnou weekly svící support v úrovni 0.00014400 BTC a míří dále k nižším hodnotám. Další zastávkou probíhajícího dropu může být spodní úroveň druhého supportu na ceně 0.00008291 BTC.

Daily trend……………………. Downtrend
Weekly trend………………… Downtrend

Překonání supportu poměrně komplikuje situaci a návrat na předchozí pozice bude pro IOTU poměrně složitý, neboť si do cesty postavila další překážku (překonaná S/R).

IOTA

Teď můžeme nejspíše očekávat návrat k resistanci, která otestuje, nakolik byl průchod přes support oprávněný. Návrat k resistanci je možný, ale také k němu nemusí vůbec dojít. I když indikátor RSI naznačuje, že by určitá rostoucí aktivita přijít mohla, není nicméně zatím jasné, jak silná korekce může nastat.

Nad nákupem by se dalo uvažovat až v supportu 0.00008291 BTC. Samozřejmě za předpokladu, že zde trh začne konsolidovat nebo zde vytvoří reverzní pattern, který korekci rozpohybuje. Přehnaná očekávání však nechejte ještě u ledu, trh je v silném downtrendu a dokud se cena nedostane nad resistanci 0.00014400 BTC, tak může docházet k opakovaným návratům k oblasti supportu.


Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.

Ako použiť toto obchodné odporúčanie?

Špekulácie na krypto trhoch sú veľmi rizikové. Do obchodov choďte na vlastné riziko. Za straty vzniknuté obchodovaním nenesieme žiadnu zodpovednosť. Situácia na burze sa môže kedykoľvek zmeniť.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

[SPRÁVY] • Čína rozširuje používanie digitálneho jüanu na stredných školách • a ďalšie články

Vitajte pri dnešnom prehľade kryptospráv: TRHY Primárna kryptomena má už viac...

Bitcoin sa chystá všetkých prekvapiť, downtrend je za nami: Nicholas Merten

Kryptoanalytik a influencer Nicholas Merten sa rozhodol staviť na...

Greyscale CEO: Nedávný výprodej kryptoměn investory neodradil

Navzdory nedávnému výprodeji trhu s kryptoměnami je optimismus mezi některými předními...

[SPRÁVY] • SWIFT testuje interoperabilitu CBDC, aby umožnil cezhraničné platby • a ďalšie články

Vitajte pri dnešnom prehľade kryptospráv: TRHY Posledných sedem dní bolo podstatne...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Ak ste si nestihli prečítať všetky naše články za...