27.07.18 Technická analýza LTC/USD – Kam se Litecoin rozběhne ?

Share This Post

Litecoin zatím poslušně udržuje pásmo uvnitř trojúhelníkové formace, na kterou jsem upozornil v předchozí analýze. Předpokládaný pohyb do strany zatím nenarušil ani růst Bitcoinu. V následujících dnech by mohlo dojít na proražení formace směrem UP, tuto variantu podporuje také indikátor RSI, který právě testuje hladinu RSI50.

Daily trend ………………………slábnoucí downtrend
Weekly trend…………………….silný downtrend

Stále čekáme na průraz formace trojúhelníku na LTC a je možné, že Bitcoin korekci k překonané S/R zvládne a UP bude pokračovat. Na to by teoreticky mohl Litecoin zareagovat růstem. Avšak protože je v současné době LTC laxní, tak se může jednat o pouhý pokus přesvědčit obchodníky k investici do LTC a pokud se tento manévr nezdaří, tak může následovat návrat do formace.

Litecoin

Pokud by Bitcoin korekci nezvládl a zůstal uvězněný pod supportem, tak by na to LTC a zbytek trhu mohl zareagovat negativně, a tím pádem by pravděpodobně došlo na proražení formace směrem down. Když si připočítáme současnou negativní náladu LTC, posílenou případným poklesem Bitcoinu zpět pod support, tak si nemyslím, že by se jednalo o falešný průraz směrem down, ten by byl velmi pravděpodobně skutečný. Zde je to skutečně 50/50, ale pokud by se jednalo o to, na kterou stranu může přijít falešný průraz, tak to na 70% UP a 30% down.


Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.

Ako použiť toto obchodné odporúčanie?

Špekulácie na krypto trhoch sú veľmi rizikové. Do obchodov choďte na vlastné riziko. Za straty vzniknuté obchodovaním nenesieme žiadnu zodpovednosť. Situácia na burze sa môže kedykoľvek zmeniť.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Robert Kiyosaki varuje pred vývojom digitálnej meny centrálnej banky USA (CBDC)

Robert Kiyosaki, autor bestselleru "Bohatý otec, chudobný otec", varuje...

Vzostup kryptomien v Brazílii prinútil centrálnu banku k sprísneniu regulácie

Guvernér brazílskej centrálnej banky v prejave pred finančnou a...

Nový americký zákon požaduje, aby firmy hlásily mimořetězcové transakce vládě

Nový zákon ve Spojených státech má za cíl požadovat,...

MicroStrategy opäť nakupovala, teraz už drží viac ako 158 tisíc bitcoinov

Spoločnosť MicroStrategy, ktorá sa zaoberá oblasťou business intelligence a...

Medvede potrebujú do zajtra dostať cenu bitcoinu pod 26 000 USD

Kurz ceny bitcoinu včera okolo obeda začal silne stúpať....

Cena bitcoinu v ohrození? Index amerického dolára potvrdzuje býčí „zlatý kríž“

Index sily dolára (DXY) dosiahol 22. septembra najvyššiu úroveň...