29.08.18 Denný update vývoja altcoinov- EOS, LSK, TRX, NEO, ZIL

Share This Post

Altcoiny aj dnes pokračujú v zbieraní plusových percent a ak sa trend potvrdí, mohli by nám v priebehu následujúcich dní urobiť ešte veľkú radosť.

EOS/USD

EOSUSD

Na EOS sa nám pomaličky, ale isto otáča trend. Na dennom grafe môžeme pozorovať potvrdenú formáciu 123 Bottom alebo aj pekné okrúhle dno. Kľúčové bude teraz prekonanie 7$ rezistenice, ktorej ešte predchádza kĺzavý priemer MA55. Práve tu sa rast na chvíľu zastaví a trh bude znova konsolidovať. Inak, potenciál formácie 123 je práve k rezistencii 7$.

LSK/BTC

LSKBTC

Lisk ide krásne podľa analýzy z pred pár dní. Cena narazila na rezistenciu 8000 Satoshi, kde došlo k odrazu a návratu k Neckline formácie 123. Tu by malo prísť k opätovnému odrazu a ďalšiemu rastu. Potenciál formácie je 9400 Satoshi.

TRX/BTC

TRXBTC

Tron už nevyhnutne potreboval skonsolidovať po šprinte od 300 Satoshi, keď spravil za pár dní takmer 30%. Teraz bude nevyhnutné trochu postupovať do strany a nabrať nové sily. Na potvrdenie otáčania trendu je potrebné zdolať rezistenciu 400 Satoshi a MA200. Dnes atak ešte nečakám. Skôr to vidím na postup do strany, prípadne menší pokles k 350 Satoshi.

NEO/USD

NEOUSD

NEO sa včera pokúsilo prelomiť Neckline a aj sa mu to podarilo. Ale hneď s ďalšou sviecou sa cena vrátila späť tam, kde útok začal. Takže sa jednalo o falošné prerazenie. Avšak trh aj naďalej konsoliduje a myslím, že čoskoro sa dočkáme ďalšieho ataku, počas ktorého trh prelomí aj Neckline aj rezistenciu jedným ťahom. Nebolo by to nič výnimočné.

ZIL/BTC

ZILBTC

Aj na Zilliqe môžme pozorovať formáciu 123 Bottom. No tu sa však na jej potvrdenie stále čaká. Cena pred prelomím Neckline postupne konsoliduje a naberá na sile. Zospodu sa zároveň blíži lokálna Trend Line, ktorá by mohla cenu tohto coinu znova raz popohnať o čosi vyššie. Neckline formácie je zároveň rezistencia 666 Satoshi.

Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Pol-ročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – návod, ako ho získať

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Šest miliard dolarů v BTC přesunula pátá nejbohatší bitcoinová velryba

Pátá největší BTC holdingová adresa – také nazývaná „37X“...

Cena bitcoinu se vrátila na 70 000 dolarů

Bitcoin získat zpět hranici 70 000 USD, když se...

Polygon zkEVM nefungoval kvůli problémům s blockchain sekvencerem

Polygon, řešení pro škálování vrstvy 2 Ethereum, oznámil, že...

MicroStrategy prodává dalších 604 milionů dolarů bankovek na nákup 9 000 bitcoinů

MicroStrategy, jeden z největších veřejných držitelů bitcoinů, dokončil další nabídku...

Binance nabízí odměnu 5 milionů dolarů

Kryptovelryba koupila 314 milionů tokenů BOME ještě před uvedením...