30.08.18 Technická analýza BTC/USD – Očekávaný pokles k supportu

Share This Post

Bitcoin dnes přesně dodržuje včerejší analýzu, zastavil se v oblasti 7100 $ a nadále klesá do první konsolidační zóny, která se nachází v úrovni 6700 $. Samozřejmě trhy nejsou atomové hodiny, a tak je potřeba počítat s určitým rozptylem ceny. V tomto případě je potřeba nastavit toleranci, kde může trh ukončit současnou korekci do oblasti 6700 – 6500 $. Pokud by trh pokračoval v poklesu i pod trendový kanál, tak se musíme připravit na pravděpodobný retest oblasti 6000 $. Tento UP je zatím stále mladý, a proto může nastat i nečekaný obrat a prudké oslabení, i když osobně to nepředpokládám. Podle mojí prvotní analýzy, trh Bitcoinu začal budovat druhou nohu formace double bottom a zatím se predikce perfektně plní.

Daily trend……………………zatím stále downtrend, ale velmi rychle slábne, a proto nepředpokládám žádné silné propadnutí ceny.

Předpokládám, že k supportu v úrovni 6700 $ se trh dostane někdy během pátku a následně se cena začne vracet k úrovním 6900-7000 $.

Bitcoin

Dokonce si ani nemyslím, že klesneme pod support. Pravděpodobnější je odraz od supportu a koncem víkendu již opět budeme v růstové fázi. Zmiňovaný pokles jsem uvedl spíše jako plán B, kdyby náhodou nastala situace, že dojde na selhání v supportu. Předpokládám, že zítra již cena bude v kontaktu se supportem, a proto se zítřejší analýza bude soustředit převážně na reakci v úrovni 6700 $.


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Cena bitcoinu nad 20 000 USD vytváří FOMO s 620 000 novými BTC peněženkami

Nárůst ceny Bitcoinu nad 20 000 USD ve druhém...

Zákazníci FTX varovali před podvodníky, kteří je lákají vrácením majetku

Zkrachovalá kryptoburza FTX přiznala nedávnou záplavu podvodů, které jsou...

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...