30.08.18 Denný update vývoja altcoinov – ADA, IOTA, XLM, ETC, OMG

Share This Post

Bitcoin začal mierne oslabovať a to nemohlo ostať u altcoinov bez povšimnutia. Väčšina z nich sa taktiež otočila a poslušne ho následuje.

ADA/BTC

ADABTC

Na grafe Cardana je vidieť medvediu divergenciu RSI, ktorá započala prudký prepad tohto altcoinu. No myslím, že na supporte 1400 Satoshi príde k jeho zastaveniu a cena sa opäť odrazí do Uptrendu.

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA sa podľa predpokladov odrazila od MA200, vrátila sa otestovať support 9500 Satoshi a teraz na nás čaká ďalší pokus o prelomenie tejto pohyblivej rezistencie. Rast naznačuje aj odraz od stredovej línie na indikátore RSI.

XLM/BTC

XLMBTC

Stellar dnes prelomil dlhodobú Uptrend Line, ktorú trh začal vykreslovať ešte 18. marca 2018. Je to jasný signál pre ďalší pokles. Najbližší support je okrúhle číslo 3000 Satoshi, no ešte významnejší sa nachádza na hladine 2900 Satoshi.

ETC/BTC

ETCBTC

Ethereum Clasic aktuálne naráža na silný support na úrovni 1800 Satoshi. Ak by cena aj poklesla pod tento support, pravdepodobne by sa hneď s následujúcou sviecou vrátila späť. Ak Bitcoin nepadne pod 6800 Satoshi, Ethereum Clasic sa pravdepodobne od aktuálneho supportu odrazí a žačne znova posilňovať.

OMG/BTC

OMGBTC

OmiseGO malo perfektnú šancu prekonať Neckline a potvrdiť tak tvoriacu sa formáciu dvojité dno. No bohužiaľ, tútú šancu odmietlo a to znamená, že asi zamieri vytvoriť nové LOW, pretože najbližší support sa nachádza až na 429 Satoshi.

Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Pol-ročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – návod, ako ho získať

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Výnosy kryptoměn souvisejících s AI vzrostly po spuštění ChatGPT až o 41 %

Nedávná studie provedená výzkumníky z Blockchain Research Lab v Hamburku...

Obtiažnosť ťažby bitcoinu dosiahla historické maximum

Obtiažnosť ťažby bitcoinu (BTC) sa 31. mája navýšila a...

Binance školila českých policajtov a prokurátorov v Prahe

Spoločnosť Binance usporiadala v minulom týždni sériu seminárov pre...

Nový štandard prevádza NFT z Etherea do blockchainu bitcoinu

NFT bola dlho doména primárne blockchainu Etherea. Ale ako...

CZ: Nemôžete si len tak kúpiť banku a urobiť ju crypto-friendly

Changpeng "CZ" Zhao, generálny riaditeľ obľúbenej kryptomenovej burzy Binance...