30.04.18 Technická analýza ADA/BTC – S očami na stopkách

Share This Post

Od poslednej analýzy na Cardano (ADA) už ubehli štyri dni. Aj preto je najvyšší čas zhodnotiť si, čo sa za ten čas udialo, prípadne neudialo a načrtnúť si, čo nás čaká v najbližších hodinách či dňoch.

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.

Ako písal kolega v minulej analýze, trh sa po odraze od dlhodobej Uptrend Line vrátil otestovať predchádzajúcu silnú rezistenciu, ktorej vrchol bol na cca 0.00003 BTC. Test prebiehal niekoľko dní a treba dodať, že úspešne. Takže z rezistencie sa stáva support a trh má v prípade poklesu na tejto úrovní silnú podporu. Následne cena vyrazila UP. Behom jedného dňa došlo k nárastu z 0.00003190 BTC na 0.00003809 BTC. Počas tohto prudkého rastu sa konečne, po dlhej dobe, dostala nad Uptrend Line a deň na to dokonca atakovala psychologickú hranicu 0.00004 BTC. Na tomto okrúhlom čísle trh reaguje dlhodobo a pri nie tak dávnom páde altcoinov poslúžil niekoľkokrát ako silný support. Momentálne pre nás predstavuje rezistenciu a to sa prejavilo aj pri spomínanom ataku. Cena vystrelila celkom vysoko v smere trendu nad túto rezistenciu, no behom dňa boli takmer všetky zisky zmazané.

Denný graf BITTREX:

304ADA

Takže čo bude ďalej? Ak sa dnes cena udrží nad Uptrend Line(zelená), môžeme očakávať ďalší útok o prekonanie rezistencie 0.00004 BTC. Ak uzavrie pod, trh sa vráti spať k supportu. A v tomto prípade je taktiež dosť možné, že sa na grafe vytvorí formácia Evening Star, čo by znamenalo otočenie trendu. Z tohto dôvodu vám odporúčam nastaviť príkaz Stop-loss na cca 0.000036 BTC, čo je cena pod Uptrend Line, a sledovať aktuálny vývoj.


Všetok obsah na tomto webe je zdarma. Ak ste spokojní s našou prácou, budeme radi, ak nám prispejete na chod.

Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Robert Kiyosaki varuje: Dolár sa do 4 mesiacov môže zrútiť!

Slávny autor literatúry zameranej na finančnú gramotnosť Kiyosaki prichádza...

Popularita kryptomien medzi mileniálmi v USA mierne klesá

Finančná spoločnosť Bankrate pred nedávnom zverejnila správu, v ktorej...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...

Kryptomeny majú svetlú budúcnosť, ľudia prestávajú veriť centrálnym bankám!

Kryptomeny už dávno stratili negatívny punc a naopak sa...

Ministerstvo financí USA uvalilo sankce na 5 krypto adres spojených s ruskou neonacistickou polovojenskou skupinou

Ministerstvo financí Spojených států přidalo pět kryptoměnových adres spojených...

Jižní Korea vydala zatykač na zakladatele Terra Do Kwona

Zatímco komunita LUNC se raduje z možného návratu tokenu Terra Luna...