31.07.18 Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

V update sa pozrieme na Cardano, IOTA, TRON, Zilliqa a Binance Coin. Na väčšine z týchto altov sa črtá chvíľková konsolidácia, po niekoľko dní trvajúcom prepade. Všetky potrebné info nájdete v následujúcich riadkoch.

ADA/BTC

ADABTC

ADA pokračuje v prepade, ale je tu malé svetielko nádeje, ktoré by aspoň na chvíľku mohlo zastaviť nepriaznivý vývoj na tomto altcoine. Na hodinovom grafe sa vytvorila formácia Hammer. Zatiaľ nie je potvrdená ďalšou zelenou sviecou, ale keď sa pozriem na indikátor RSI mala by nakoniec byť predsa len zelená a formácia potvrdená. Prečo? Ako na hodinovom tak na šesťhodinovom grafe je indikátor RSI v extrémne prepredanej oblasti. Na hodinvoke už síce stúpol na hodnotu 20.5, no na šesťhodinovom je stále na čísle 16. To sú extrémne čísla a tak konsolidácia bude na mieste. Preto v najbližších hodinách očakávam rast aspoň k Downtrend Line.

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA nielenže sa nachádza v klesajúcom obchodnom kanáli, ale taktiež musí bojovať s Downtrendom na indikátore RSI. Kým sa cena nedostane nad trendovú čiaru na tomto indikátore, ťažko premýšľať aspoň o nejakej korekcii. Ak to bude takto pokračovvať, je dosť možné, že cena padne pod support 11580 Satoshi.

BNB/BTC

BNBBTC

Na Binance Coin som robil pred dvoma dňami podrobnú analýzu. Takže na dnešnom grafe sa môžme rovno presvedčiť či trh ide podľa analýzy alebo nie. Jediná zmena oproti minulu je support, ktorý som posunul zo 16200 na 16000 Satoshi. Aj jeden aj druhý je OK. Hovoril som, že po niekoľkodňovom raste bude nevyhnutná konsolidácia a návrat k otestovaniu supportu. Zároveň som písal, že nerátam s poklesom pod tento support a to sa aj momentálne deje. Trh sa odrazil od supportu 16000 Satoshi a pokračuje opäť v raste. V priebehu najbližších dní by sme mali opäť atakovať rezistenciu 18600 satoshi.

ZIL/BTC

ZILBTC

Zilliqa síce práve klesá, no nepotrvá to večne. Aktuálne pokles pod 780 Satoshi neočakávam. Práve naopak. Dá sa očakávať mierny odraz a postupné zaplnenie trojuholníka tvoreného supportom a Downtrend Line. Toto status quo by mohla vydržať niekoľko dní.

TRX/BTC

TRXBTC

Všimol som si, že poniektorí ste už jasali, že TRON opäť rastie. Krotil by som emócie. Pár zelených sviečok absolútne nič neznamená. Pri tak silnom Downtrende v akom sa tento coin nachádza pomôže iba dlhodobá konsolidácia s pomalým otáčaním trendu. Myslím, že ešte minimálne raz sa trh vráti k 400 Satoshi, kde by mohol chvíľu konsolidovať a postupovať do strany bližšie k Trend Line. Tam sa rozhodne, čo povolí skôr.

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Zákazníci FTX varovali před podvodníky, kteří je lákají vrácením majetku

Zkrachovalá kryptoburza FTX přiznala nedávnou záplavu podvodů, které jsou...

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....