31.07.18 Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

V update sa pozrieme na Cardano, IOTA, TRON, Zilliqa a Binance Coin. Na väčšine z týchto altov sa črtá chvíľková konsolidácia, po niekoľko dní trvajúcom prepade. Všetky potrebné info nájdete v následujúcich riadkoch.

ADA/BTC

ADABTC

ADA pokračuje v prepade, ale je tu malé svetielko nádeje, ktoré by aspoň na chvíľku mohlo zastaviť nepriaznivý vývoj na tomto altcoine. Na hodinovom grafe sa vytvorila formácia Hammer. Zatiaľ nie je potvrdená ďalšou zelenou sviecou, ale keď sa pozriem na indikátor RSI mala by nakoniec byť predsa len zelená a formácia potvrdená. Prečo? Ako na hodinovom tak na šesťhodinovom grafe je indikátor RSI v extrémne prepredanej oblasti. Na hodinvoke už síce stúpol na hodnotu 20.5, no na šesťhodinovom je stále na čísle 16. To sú extrémne čísla a tak konsolidácia bude na mieste. Preto v najbližších hodinách očakávam rast aspoň k Downtrend Line.

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA nielenže sa nachádza v klesajúcom obchodnom kanáli, ale taktiež musí bojovať s Downtrendom na indikátore RSI. Kým sa cena nedostane nad trendovú čiaru na tomto indikátore, ťažko premýšľať aspoň o nejakej korekcii. Ak to bude takto pokračovvať, je dosť možné, že cena padne pod support 11580 Satoshi.

BNB/BTC

BNBBTC

Na Binance Coin som robil pred dvoma dňami podrobnú analýzu. Takže na dnešnom grafe sa môžme rovno presvedčiť či trh ide podľa analýzy alebo nie. Jediná zmena oproti minulu je support, ktorý som posunul zo 16200 na 16000 Satoshi. Aj jeden aj druhý je OK. Hovoril som, že po niekoľkodňovom raste bude nevyhnutná konsolidácia a návrat k otestovaniu supportu. Zároveň som písal, že nerátam s poklesom pod tento support a to sa aj momentálne deje. Trh sa odrazil od supportu 16000 Satoshi a pokračuje opäť v raste. V priebehu najbližších dní by sme mali opäť atakovať rezistenciu 18600 satoshi.

ZIL/BTC

ZILBTC

Zilliqa síce práve klesá, no nepotrvá to večne. Aktuálne pokles pod 780 Satoshi neočakávam. Práve naopak. Dá sa očakávať mierny odraz a postupné zaplnenie trojuholníka tvoreného supportom a Downtrend Line. Toto status quo by mohla vydržať niekoľko dní.

TRX/BTC

TRXBTC

Všimol som si, že poniektorí ste už jasali, že TRON opäť rastie. Krotil by som emócie. Pár zelených sviečok absolútne nič neznamená. Pri tak silnom Downtrende v akom sa tento coin nachádza pomôže iba dlhodobá konsolidácia s pomalým otáčaním trendu. Myslím, že ešte minimálne raz sa trh vráti k 400 Satoshi, kde by mohol chvíľu konsolidovať a postupovať do strany bližšie k Trend Line. Tam sa rozhodne, čo povolí skôr.

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Proč Bitcoin roste?

Bitcoin za posledních 24 hodin zaznamenal mírný nárůst, který...

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...