Analýza ADA – je konec dlouhodobé korekční struktury za rohem?

ADA je blízko ukončení korekce
ADA je blízko ukončení korekce. Zdroj: Shutterstock.com/Spyro the Dragon

ADA se z dlouhodobého hlediska nachází stále v korekční struktuře a cena nepotvrdila odraz, ani reverzní pattern. Přesto je však pravděpodobné, že cena Cardana se pomalu blíží k ukončení této dlouhodobé korekce. Jaké jsou možné scénáře a co je důležité sledovat v nejbližších dnech?

Cardano vytvořilo poslední minimum na hladině 78,6 % retracementu z celého předchozího růstu. Jedná se tedy o hlubokou korekci. Od tohoto minima cena dosáhla zisku zhruba 14 %, ale stále to nestačí na zvrácení trendu. Cena buď potřebuje reverzní pattern 123 bottom formation, nebo V-shape recovery, což znamená, že se cena odrazí okamžitě

ADA/USD 4H
ADA/USD 4H. Zdroj: TradingView

Začátečník? Nevadí! V naší VIP skupině se kromě prvního nákupu kryptoměn naučíš ziskově obchodovat na burze a staneš se profesionálním obchodníkem. Čeká tě více než 15 kurzů a 200 hodin vzdělávání. Navíc v rámci členství získáš kompletní přístup k 50 analýzám a všem našim otevřeným obchodům. To vše jen od 40 EUR na měsíc. >>> Objednat VIP členství <<<

Mohlo by tě zajímat – Kryptoburza Crypto.com získala 2 derivátové platformy v USA za $216 mil.

ADA je blízko dlouhodobého dna

Tržní cena je navíc blízko nad hlavní a klíčovou supportní oblastí, pod kterou pravděpodobně nespadne. Jedná se o interval 1,35 $ až 1,15 $. Stále je brzy tvrdit, že cena již dosáhla minima a je stále ve fázi, kdy se potřebuje stabilizovat. V měsíci prosinec však může již dojít k absolutnímu dlouhodobému dnu.

Z dlouhodobého hlediska platí, že cena navzdory hluboké korekci stále dosahuje vyšších lokálních minim a vyšších lokálních maxim. V podstatě je cyklus dost podobný tomu předchozímu a cena neudělala nic výjimečného. Bez ohledu na to, ať už cena dosáhla minima nebo půjde až na zmiňovaný support, konec korekce je za rohem.

Přečti si také – 3 důvody, proč cena Etherea v tomto bull marketu může jít až na 10 000 USD


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.