Burza eToro oznámila vyřazení projektů Cardano a Tron z nabídky – Proč?

Burza eToro
Burza eToro. Zdroj: Shutterstock, monticello
KOKA INU
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Burza eToro přišla s poměrně nečekaným a překvapivým krokem. Na základě obav z regulačních zákonů vyřadila z nabídky kryptoměny Cardano a Tron.

Cardano a Tron na eToro končí

Podle prohlášení samotné burzy se tokeny ADA a TRX nemohly této problematice vyhnout. Leží na nich největší tíha při zachování regulačních pravidel, a proto musely být delistovány z nabídky. Jako první budou omezeni uživatelé v USA, a to konkrétně 26. prosince. Tradeři z dané země tak nebudou po tomto datu moci otevírat žádné pozice s tokeny ADA a TRX. Zákaz se dotkne i stakingu, přičemž poslední odměny za tento druh pasivního příjmu uživatelé obdrží 15. ledna 2022.

Přečti si také: Jak funguje spalování mincí BNB a proč je to velmi důležitá fundamentální událost na kryptotrhu

Jsi začínající nebo středně pokročilý obchodník? V naší komunitě traderů ti obchodování na burze půjde snáze. Ve skupině najdeš analýzy, denní update trhu, signály a samozřejmě kompletní video návody od základů až po profesionální obchodní systémy. Pouze do konce tohoto měsíce s 50% Black Friday slevou. 

»»» Chci objednat členství se slevou! «««

Zdá se, že se tlaku regulačních úřadů nelze vyhnout. Před nedávnem udělala podobný krok i burza Kraken, která vyřadila z nabídky token Monero pro uživatele z UK.

Co čeká hodlery ADA a TRX?

Burza ozřejmila danou situaci na svém blogu. Hodleři ADA a TRX mají možnost své tokeny prodat za USD. Tento proces však bude také omezen po novém roce. Tradeři, kteří využívají investování do inteligentních portfolií, budou mít možnost převést svá aktiva do otevřených pozic, které mohou následně uzavřít a prodat. Stejný proces platí i pro investory, kteří se rozhodli využívat možnost kopírování jiných obchodníků.

Mohlo by tě zajímat:

Manažeři hedgeových fondů upřednostňují Bitcoin před zlatem: Je to lepší uchovatel hodnoty!

Maloobchodní gigant MercadoLibre nově umožňuje brazilským klientům kryptotransakce

Je nyní správný čas nakoupit Bitcoin?

Senátorka Lummisová kritizuje Hillary Clintonovou za zesměšňování kryptoměn


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.


Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.