Cardano i nadále plánuje revoluční změny – Hoskinson odkazuje hodlerům, aby zůstali klidní

Ekosystém Cardano
Ekosystém Cardano. Zdroj: Shutterstock, Zeedign.com
KOKA INU
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.
Charles Hoskinson je přesvědčen o síle Cardana. Podle zakladatele tohoto ekosystému je Cardano tou nejlepší možností v oblasti kryptoměn.

Cardano s velkými plány

Charles Hoskinson uvedl, že i přes řadu aktualizací, které v síti proběhly, chystají revoluční přeměnu blockchainu.

Přečti si také: Krypto miliardář Su Zhu ostře kritizuje síť Ethereum, kterou již nadále nehodlá využívat – zde jsou důvody

Jsi začínající nebo středně pokročilý obchodník? V naší komunitě traderů ti obchodování na burze půjde snáze. Ve skupině najdeš analýzy, denní update trhu, signály a samozřejmě kompletní video návody od základů až po profesionální obchodní systémy. Pouze do konce tohoto měsíce s 50% Black Friday slevou. 

»»» Chci objednat členství se slevou! «««

Prvním důležitým faktorem této změny jsou tzv. rollupy. Ty provádějí transakce mimo blockchain první vrstvy. Rollupy mají za úkol zvýšit výkon a snížit poplatky za transakce. V rozhovoru zmínil také důležité nástroje, které pomáhají řešit problémy se škálovatelností a soukromím. Jedná se například o projekt Sonic. Dalším významným projektem v síti Cardano je společnost StarkWare.

„Návrhy této společnosti jsou prakticky odolné vůči budoucnosti, využívají různé šifry, které jsou založeny na hashování. Nejsou však dostatečně efektivní.“

Mohlo by tě zajímat: Hillary Clintonová varuje před kryptoměnami: budou prý destabilizovat národy, ale věří v silný dolar!

Hoskinson dále zmínil i fond Catalyst.

„Je to skvělý projekt pro někoho, kdo chce pracovat v síti Cardano. Myslím si, že máme jednu z nejlepších pozic v kryptoměnovém prostoru.“

Samozřejmě, nezapomnělo se ani na projekt Hydra, který je považován za klíčový projekt při přetváření blockchainu. Hydra síti poskytuje vyšší efektivitu, neboť zajišťuje zpracování transakcí mimo blockchain. Momentálně jsou vývojáři stále ve fázi testování, přičemž termín vydání stále není znám.

Charles Hoskinson na závěr ujistil všechny hodlery a komunitu, aby byli v souvislosti s  Cardanem pozitivní. Změna je blízko.


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.


Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.