Maloobchodní gigant MercadoLibre nově umožňuje brazilským klientům kryptotransakce

Brazílie, přijetí kryptoměn
Brazílie, přijetí kryptoměn. Zdroj: shutterstock.com/cs/Autor:%20Tatohra
KOKA INU
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Online prodejce MercadoLibre rozšířil své zapojení do kryptoměn tím, že umožnil zákazníkům z Brazílie nakupovat, prodávat a držet digitální měny prostřednictvím své aplikace pro digitální platby.

Společnost MercadoLibre, která se také řadí mezi největší latinskoamerické společnosti podle tržní kapitalizace, spustila služby pro část klientů začátkem listopadu.

Společnost plánuje rozšíření služeb v nadcházejících týdnech, přičemž jeden z úředníků uvedl, že tato funkce byla povolena po rozsáhlé studii.

„Věnovali jsme čas studiu a učení, než jsme se rozhodli vstoupit do kryptoměn. To vše má před sebou transformační potenciál a otevírá nám to novou cestu,“ uvedl Tulio Oliveira, viceprezident MercadoPago.

Přečti si také: Krypto miliardář Su Zhu ostře kritizuje síť Ethereum, kterou již nadále nehodlá využívat – zde jsou důvody

Rozšíření služeb do latinskoamerických zemí

Obecně platí, že prodejce eCommerce plánuje rozšířit služby do dalších latinskoamerických zemí při rostoucím zájmu o kryptoměny.

MercadoLibre nyní patří mezi tradiční společnosti, které se pustily do kryptoměn ve stopách jiných amerických firem, jako je PayPal. Takové kroky přímo ovlivnily krypto sektor, protože hodnota různých aktiv, jako je Bitcoin, prudce vzrostla.

Jsi začínající nebo středně pokročilý obchodník? V naší komunitě traderů ti obchodování na burze půjde snáze. Ve skupině najdeš analýzy, denní update trhu, signály a samozřejmě kompletní video návody od základů až po profesionální obchodní systémy. Pouze do konce tohoto měsíce s 50% Black Friday slevou. 

»»» Chci objednat členství se slevou! «««

Zapojení do kryptoměn společností MercadoLibre

Pozoruhodné je, že MercadoLibre podniká nájezdy do krypto sektoru, přičemž představitelé společnosti odhalili, že jejich pokladna nakoupila bitcoiny v hodnotě 7,8 milionu dolarů na začátku tohoto roku. Společnost, registrovaná ve Spojených státech, koupila aktiva spolu s dalšími společnostmi včetně Tesly a Microstrategy.

Kromě toho Marcos Galperin, spoluzakladatel a generální ředitel firmy, věří, že kryptoměny mají obrovský potenciál, protože pomáhají lidem udržet si hodnotu.

V průběhu let zaujal MercadoLibre spíše krypto-přátelský postoj. Již dlouho umožňuje zákazníkům nakupovat pomocí bitcoinů.

Mohlo by tě zajímat: Hillary Clintonová varuje před kryptoměnami: budou prý destabilizovat národy, ale věří v silný dolar!


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.


Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.