Analýza LTC – jak vypadá medvědí scénář v případě, že cena neudrží support?

Analýza LTC/USD
Analýza LTC/USD. Zdroj: Shutterstock.com/Blue Planet Studio
KOKA INU
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

LTC podobně jako většina kryptoměn na trhu, dosahuje potenciálně 123 bottom formation, což bohužel stále není potvrzeno. Nedokážeme tak s jistotou určit, zda nastal už konec korekceTržní cena se sice nachází na poměrně dlouhodobém supportu, ale ani tento support nemusí vydržet v případě, že korekce bude pokračovat na celém trhu.

K tomu, aby cena potvrdila otočení trendu a pokračování rostoucího trendu, potřebuje překonat poslední lokální maximum v bodě 2 na hladině 230$. Do té doby může jít cena sideway na zmiňovaném supportu. Následně by překonala zmíněné maximum. Na druhé straně by cena tento support udržet nemusela.

LTC/USD 4H
LTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

Přečti si také: Krypto miliardář Su Zhu ostře kritizuje síť Ethereum, kterou již nadále nehodlá využívat – zde jsou důvody

Jsi začínající nebo středně pokročilý obchodník? V naší komunitě traderů ti obchodování na burze půjde snáze. Ve skupině najdeš analýzy, denní update trhu, signály a samozřejmě kompletní video návody od základů až po profesionální obchodní systémy. Pouze do konce tohoto měsíce s 50% Black Friday slevou. 

»»» Chci objednat členství se slevou! «««

LTC potřebuje vychladnout

Pokud cena Litecoinu neudrží support a spadne pod bod 3 a korekce na trhu bude znovu převládat, ve hře je také nejvíce medvědí scénář. V tomto scénáři by cena spadla až na klíčový support na point of control 180$. V každém případě trh potřebuje vychladnout a rostoucí trend musí znovu nabrat na síle.

RSI konverguje s cenovým grafem a tedy neindikuje opozitní chování. Objemy se pomalu zmenšují, což je předzvěst toho, že brzy se volatilita opět zvýší. Momentální zastavení korekce je velmi krátkodobá na to, abychom mohli mluvit o jejím konci. Navíc, cena reverzní pattern stále nepotvrdila.

Mohlo by tě zajímat: Hillary Clintonová varuje před kryptoměnami: budou prý destabilizovat národy, ale věří v silný dolar!


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.


Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.