Analýza BTC, ADA, DOT, UNI, SOL – blíži sa ukončenie triangla Bitcoinu

btc
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Bitcoin pokračuje v konsolidácii v štruktúre triangla a pravdepodobne sme na poslednom rastúcom legu v rámci tejto formácie. Je teda na mieste očakávať vyššiu volatilitu práve po ukončení patternu. Okrem BTC si budeme dnes analyzovať aj altcoiny ADA, DOT, UNI, SOL. BTC/USD Bitcoin vytvára rastúci leg v symetrickom triangli, ktorého rezistencia a support sú už…

Ak chcete čítať tento obsah, musíte sa prihlásiť

Prihlásiť/Registrovať
Tento obsah nie je dostupný. Ak chcete čítať ďalej, zakúpte si členstvo STANDARD vďaka ktorému dostanete prístup k celému webu.

Kúpiť členstvo

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.