Největší Bitcoin konference v Miami – první den ve zkratce

zdroj: kryptomagazin.sk
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

První oficiální den konference Bitcoin 2021 v Miami na Floridě přinesl řadu zajímavých událostí. Tisíce účastníků konference se sešli, aby se zúčastnili projevů a rozhovorů od široké škály hostů, jako například starosty Miami Francis Suareze, který hovořil o úsilí města “vytvořit hlavní město Bitcoinu, blockchainu a těžby na světě“.

Dny vázání měny na centrální banku se blíží ke konci,” uvedl Suarez po vyjádření několika pozitivních názorů na Bitcoin. Tvrdil, že USA se stane elektrárnou na těžbu Bitcoin s čistou energií.

Čtěte také – Je tokenizace cenných papírů budoucností investování?

Miami nabitá hosty

Mezi dalšími řečníky a respondenty byl mimo jiné i šéf společnosti Kraken Dan Held, výkonný ředitel Microstrategy Michael Saylor a zakladatel Draper Fisher Jurvetson Tim Draper.

Během působení Michaela Saylora na pódiu se ho ptali na jeho dosavadní zkušenosti v krypto prostoru. “Uvědomil jsem si, že jsem Bitcoin poprvé koupil přesně před rokem, a tak je konec mého nováčkovské roku,” řekl Saylor.

Výkonný ředitel twitteru Jack Dorsey dnes na konferenci vystoupil i s tématem bezbankové populace. “Internet potřebuje nativní měnu, se kterou budeme schopni obchodovat každý den” uvedl během rozhovoru.

Během pozdější diskuse na podiu americký šéf Binance Brian Brooks řekl: “Pokud jste nikdy nepracovali ve velké bance, netušíte, jak velký je problém.”

V následujícím videu můžete nahlédnout do vůbec největší konference Bitcoinu.

Chceš sa naučiť analyzovať grafy? Máme tu pre teba VIP trading room. Nájdeš tu signály, denný update trhu, 200 video návodov a hlavne pomoc od profesionálnych traderov. S nami nezmeškáš žiadnu príležitosť na trhu. Kryptomeny, indexy a forex denne monitorujeme za teba a hľadáme signály, ktoré následne posielame do našej skupiny. >>>Pozrieť ponuku<<<

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.