Analýza BTC, ADA, LTC, ETH – ceny sa nachádzajú v nákupných zónach

Analýza BTC a altcoinov. Zdroj: Shutterstock.com/DRN Studio
Analýza BTC a altcoinov. Zdroj: Shutterstock.com/DRN Studio
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

V dnešnej analýze sa pozrieme okrem BTC aj na highcapové mince ADA, LTC a ETH. Bitcoin posledných 24 hodín mierne stúpal a dokonca prekonal posledné krátkodobé maximum. Cena však narazila na rezistenciu. Kde sa teda nachádzajú najbližšie targety top kryptomien na trhu? BTC/USD Bitcoin po prekonaní posledného maxima a MA21 bojuje na rezistencii sideway štruktúry…

Ak chcete čítať tento obsah, musíte sa prihlásiť

Prihlásiť/Registrovať
Tento obsah nie je dostupný. Ak chcete čítať ďalej, zakúpte si členstvo STANDARD vďaka ktorému dostanete prístup k celému webu.

Kúpiť členstvo

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.