Analýza BTC, ADA, TRX, XTZ, VET – trh stále nie je prehriaty

Analýza

Zostáva do konca 50 % zľavy na všetky naše produkty

Stále sme nedosiahli BTC ATH, no nie sme od tejto skutočnosti ďaleko. V akej fáze sa nachádza cena BTC a nemenej dôležitých altcoinov? Trh je totižto stále stabilný a neindikuje známky prehriatia. Aký trend teda môžeme očakávať?

BTC / USD

Bitcoin dosiahol lokálne maximum na hodnote 19,000$. Teraz sme však vyleteli z krátkodobého rastúceho klínu. Očakávam menšiu korekciu na hodnotu cca 17,500$. Išlo by znovu o nabratie sily pred ďalším rastom. RSI je pomerne nízko, no vo fáze prepredanosti niesme. Najbližšie minimum však pravdepodobne bude najnižšia hodnota ďalšej konsolidačnej štruktúry pred nárastom. ATH tak máme na dosah.

Čítajte tiež – Analýza BTC, EOS, WAVES, AAVE, OMG – nový cyklus trhu!

BTC/USD
BTC/USD

ADA / USD

Cardano vystrelilo nahor a neindikuje korekciu. Narazili sme na rezistenciu 0,14$ no cena po zamietnutí okamžite testuje túto hladinu znova. Podpora je na hodnote 0,125$. Na jej dosiahnutie by sme však museli vidieť 123 top formation, čo zatiaľ cena neindikuje. Objemy taktiež naznačujú pokračovanie uptrendu. Po prekonaní 0,14$ nás nečaká významná rezistencia a preto budeme odkázaní na identifikáciu nižších maxím, kedy budeme predávať.

ADA/USD
ADA/USD

TRX / USD

Tron takisto ukončil dlhodobú korekciu v triangli a konečne prekonal rezistenciu. Momentálne sme dosiahli lokálne maximum na hodnote 0,03$ a očakávam krátkodobú korekciu, ktorá by však mala nastať na maximálne 0,0265$, kde sa nachádza point of control a podpora.

TRX/USD
TRX/USD

XTZ / USD

XTZ sa nachádza dlhodobo sideways a narazili sme na dvojitý vrchol na hodnote 2,45$. Teraz očakávam konsolidovanie ceny a pullback na point of control. To znamená, že cena poklesne na 2,12$, kde sa na istý čas zníži volatilita. Na potvrdenie uptrendu potrebujeme preraziť spomínaný dvojitý vrchol.

XTZ/USD
XTZ/USD

VET / USD

VeCHain sa dostal z korekcie len pred pár hodinami, keď prekonal rezistenciu na 0,0127$. Krátkodobá rezistencia je na 0,0148$ a možno pôjdeme pred nárastom otestovať ešte 0,0116$, no target 0,018$ by mal byť dosiahnutý tak či tak.

VET/USD
VET/USD

Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme, kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácií, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Ak sa chcete naučiť lepšie obchodovať, skúste našu Školu (ZDARMA).

Ak nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu, určite vám pomôže náš slovník.

Na Facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie na nákup či predaj. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

Disclaimer: Tento článok patrí firme qTube s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.