Analýza BTC, ATOM, THETA, BNB, COMP – posledná rezistencia pred novým ATH

KOKA INU
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Cena hlavnej kryptomeny stále smeruje k našemu targetu, ktorý sme si stanovili na základe spodného patternu head and shoulders. Momentálne čelíme krátkodobej rezistencii. Podarí sa cene prekonať ju? Okrem BTC dnes prejdeme grafy altcoinov ATOM, THETA, BNB, COMP.

BTC/USD

Bitcoin má určený target podľa head and shoulders zhruba na 63 200$. Cena práve testuje prerazenie rezistencie na hladine 60 000$. Následne psychologická rezistencia, kde môže cena krátkodobo stagnovať, sa nachádza na ATH. Po býčom odrazení od supportu ako predošlej rezistencie je pravdepodobné, že ATH čoskoro prekonáme.

Čítajte tiež – Analýza BTC, ETH, UNI, DCR, NPXS – Bitcoin otestoval nový support

BTC/USD
BTC/USD

ATOM/USD

ATOM sa nachádza v dlhodobej akumulačnej zóne s hlavným supportom na cca 17,00$. Trhová cena je na akumulačnej cene point of control na hladine 19,20$. Rezistencia a potenciálny target sa nachádza na hodnote 23,00$. Krátkodobo teda očakávam rastúci trend, no zatiaľ sme stále v akumulačnej zóne.

ATOM/USD
ATOM/USD

THETA/USD

THETA sa pravdepodobne bude ešte istý čas vyvíjať bokom a pravdepodobne pôjde znovu o trianglovú formáciu. Rezistencia triangla je zhruba niečo nad 13,00$. Akumulačné ceny sa nachádzajú na hladine spomínanej rezistencie 13,00$ a na hladine 12,20$. Cena môže indikovať ďalší týždeň znižovanie volatility.

THETA/USD
THETA/USD

BNB/USD

BNB rovnako ako BTC otestoval predošlú dlhodobú rezistenciu v červenom kruhu na grafe a vytvoril support. BNB sa však už nachádza na rezistencii ATH a všetko nasvedčuje tomu, že sa pôjdeme pozrieť omnoho vyššie. RSI je už pomerne vysoko ale to nemusí v zásade znamenať koniec trendu. Cena skôr pôjde bokom ak sa vytvorí 123 top formation a negatívna divergencia v prekúpenosti.

BNB/USD
BNB/USD

COMP/USD

Compound zaznamenal pekný rast no trhová cena momentálne bojuje s dvoma rezistenciami naraz. Jedna rezistencia je vodorovná a predstavuje point of control na hladine 470$. Druhá rezistencia pozostáva z lokálnych maxím. Práve nastal priesečník týchto rezistencií. Ak sa cene podarí ich prekonať bude to veľmi býčí signál a rastúce trend sa potvrdí ak prekonáme 530$. Zatiaľ je však v hre aj scenár znovu otestovania supportu na 340$.

COMP/USD
COMP/USD

Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme, kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácií, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Ak sa chcete naučiť lepšie obchodovať, skúste našu Školu (ZDARMA).

Ak nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu, určite vám pomôže náš slovník.

Na Facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie na nákup či predaj. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

Disclaimer: Tento článok patrí firme qTube s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.


Líbí se ti tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdeš na našem facebooku. Dej nám like a dostávej zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.


Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.