Bitcoin zase bojuje o 60 000 USD, dočkáme se na pátý pokus průrazu?

Jak jsem psal ve své pondělní analýze na Bitcoin (BTC), trh s kryptoaktivy zareagoval velmi solidně na nová pozitivní makroekonomická data. Tudíž jsme se dostali zpátky k 60 000 USD, které se už relativně dlouhou dobu nedaří prorazit.

Není tedy úplně jasné, kam chce trh nakonec směřovat, protože selhání kolem kulatých 60 000 USD přišlo tolik a člověk pak neví, zda se jedná o reverzní signály. Je potom tedy dost individuální, zda máme pokládat tyto návraty ceny za bullish signál.

Máme za sebou měsíční close

Těch tzv. red flagů je ovšem na trhu spousta. Ten nejdůležitější je, že dolarový index s největší pravděpodobností vytvořil dno, protože máme měsíční close nad důležitým nabídkovým pásmem. Což jaksi značí, že trend se na DXY překlopil, takže Bitcoin asi zůstane pod nepříjemným tlakem. Leč tenhle týden dostal dolarový index nepříjemný zásah, čehož může Bitcoin náramně využít. Alty toho už v podstatě využívají.

Do konca tohto mesiaca môžeš využiť 50 % zľavu na všetky naše trading produkty. Neváhaj a priprav sa na altcoinovú sezónu už teraz. S nami ti nič neujde.

Pozrieť ponuku

Co se týče samotného Bitcoinu, březnové close nám ukázalo, že poslední tři měsíce objemy soustavně klesají. Máme tedy mezi cenou a objemy medvědí divergenci. A vzhledem k tomu, že jsou objemy nejvíce robustní faktor na trhu, nesmíme uvedený signál v žádném případě ignorovat. Jisté ovšem je, že nás nesporně velmi brzy čeká silný průraz.

Nicméně altcoinový trh má asi stagnace Bitcoinu dost a začíná slušně růst, díky čemuž dominance našeho krále začíná strmě klesat. Můžeme očekávat alespoň krátké rally na altech? Jaké jsou tedy možnosti a známá rizika? To si řekneme v dnešním streamu, který začíná ve 20:00 na kanálu BitLink.

Těšíme se na vás

Bitcoin, STREAM o 20:00 Bitcoin překonal hladinu 20 000 $, je toto začátek nového bullrunu?, TRADING11

Mohlo by vás také zajímat:

ANALÝZA – Bitcoin (BTC) si s námi těžce zahrává