Analýza BTC, BNB, LTC, XMR – trh pokračuje sideway, kde sú supporty?

BTC_je_stále_sideway
BTC_je_stále_sideway. Zdroj: Shutterstock.com/d_odin
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Dnes sa pozrieme na analýzu BTC a altcoinov s vysokou kapitalizáciou – BNB, LTC a XMR. Bitcoin je posledné obdobie dosť nerozhodný a cena sa od rešpektovania 50 500 $ viac menej pohybuje v sideway štruktúre. Lokálne minimum sme zatiaľ nižšie nevytvorili. Táto nerozhodnosť poskytuje priestor pre altcoiny, ktoré v mnohých prípadoch dosahujú slušné zisky….

Ak chcete čítať tento obsah, musíte sa prihlásiť

Prihlásiť/Registrovať
Tento obsah nie je dostupný. Ak chcete čítať ďalej, zakúpte si členstvo STANDARD vďaka ktorému dostanete prístup k celému webu.

Kúpiť členstvo

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.