Analýza BTC – dojde k prolomení sideway struktury už dnes?

Share This Post

BTC pokračuje v krátkodobé sideway struktuře mezi rovnoběžnou rezistencí a supportem. V rámci této sideway struktury je však tržní cena přímo na rezistenci. Dnes se tak může rozhodnout o tom, zda z této boční struktury vypadneme nebo ne. Kde se nacházejí další targety v případě, že struktura bude prolomena?

Bitcoin se nachází v době psaní článku na hranici rezistence 50 500 $. Právě na této hodnotě byl rostoucí trend v klínu ukončen v bodě 5. Po uzavření klínu však nedošlo ke korekci s prvním targetem na 38,2% retracementu 42 500 $, ale naopak jsme sideway. Jasně to poukazuje na sílu býčích rukou.

BTC / USD 4H. Zdroj: TradingView
BTC / USD 4H. Zdroj: TradingView

Vyzkoušej náš produkt VIP signály! Co v něm najdeš? Kompletní přehled, analýzy a signály na 50 párů. Každý den pro tebe naši tradeři připravují kompletní náhledy do jejich aktuálně otevřených obchodů. Zároveň získáš přístup na pravidelně streamy a webináře zcela zdarma. >>> Chci koupit VIP členství <<<

Přečti si také předcházející analýzu – Analýza BTC – cena pokračuje v sideway struktuře, dominance padá

BTC je bullish

Sideway struktura je ohraničena hranicemi 50 500 $ a 46 500 $. V případě, že cena překoná zmíněnou rezistenci, tak prvním targetem je hladina 53 500 $. Mezi 50 500 $ a 53 500 $ se totiž nachází gap, který cena pravděpodobně prostřelí vyšší volatilitou.

Naopak, pokud by se ceně nepodařilo překonat rezistenci a ubírala by se pod support 46 500 $, nejbližším targetem a hlavní supportní zónou je 42 500 $. Interval od 41 000 $ do 42 500 $ představuje klíčovou supportní zónu, pod kterou nesmíme spadnout, pokud chceme, aby trend pokračoval. Jde o support, který odděluje předchozí akumulační zónu od současného trendu růstu. Současný sentiment však předpovídá, že cena půjde ze sideway struktury spíše nahoru. Zůstáváme tedy bullish.

Mohlo by tě zajímat – Analýza BTC, ADA, LINK, KSM – Bitcoin zůstává nerozhodný, alty rostou

Líbí se vám tento článek? Denně publikujeme nejnovější informace (nejen) ze světa kryptoměn. To vše a další zajímavosti, signály a ankety najdete na našem facebooku. Dejte nám like a dostávejte zpravodajství o kryptoměnách přímo do svého feedu.

Related Posts

[SPRÁVY] • Spoločnosť OpenSea zavádza nové zásady pre boj proti krádežiam NFT • a ďalšie články

Vitajte pri dnešnom prehľade kryptospráv: TRHY Po relatívne pokojnom víkende, ktorý...

[SPRÁVY] • Výkonní pracovníci spoločnosti Coinbase čelia žalobe akcionára • a ďalšie články

Vitajte pri dnešnom prehľade kryptospráv: Kryptomeny Babydoge Swap Testnet bude spustený...

Coinbase zaznamenala ve 2. čtvrtletí ztrátu 1,1 miliardy dolarů kvůli „rychlému a zběsilému“ poklesu kryptoměn

Kryptoburzovní gigant Coinbase uvedl „rychlý a zběsilý“ pokles kryptotrhů...

Bývalý výkonný ředitel BitMEXu se přiznal k porušení zákona o bankovním tajemství

Další top manažer se připojuje ke třem spoluzakladatelům kryptoburzy...

TOP 5 článkov za minulý týždeň + Bonusová správa

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...