Analýza BTC, ETH, DOT, UNI – smeruje trh do nového rastúceho trendu?

Analýza BTC a altcoinov. Zdroj: Shutter
Analýza BTC a altcoinov. Zdroj: Shutterstock.com/Travis Wolfe
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Dnes sa pozrieme na analýzu nielen BTC, ale aj zaujímavých altcoinov ETH, DOT, UNI. Bitcoin momentálne bojuje s rezistenciou na hladine 50 500 $ a prípadné prelomenie nahor by mohlo znamenať ďalší býčí trend pre kryptotrh. Altcoiny počas nerozhodnej sideway štruktúry Bitcoinu dosahujú slušné zisky. BTC/USD Bitcoin sa nachádza v čase písania článku na hranici rezistencie…

Ak chcete čítať tento obsah, musíte sa prihlásiť

Prihlásiť/Registrovať
Tento obsah nie je dostupný. Ak chcete čítať ďalej, zakúpte si členstvo STANDARD vďaka ktorému dostanete prístup k celému webu.

Kúpiť členstvo

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.